Marek Piekarczyk stracił dziecko, potem odeszła jego żona. Tragiczna historia artysty

Marek Piekarczyk stracił dziecko, potem odeszła jego żona. Tragiczna historia artysty Źródło: .

Marek Piekarczyk nie miał łatwego życia. Niewielu fanów wie czego doświadczył i przez co musiał przebrnąć. W trakcie swojego życia stracił dziecko, a potem żonę. Jego historia jest wyjątkowo poruszająca.

Choć Marek Piekarczyk odniósł wielki sukces, na swojej drodze musiał zmierzyć się z niezliczoną ilością tragicznych sytuacji. Takie doświadczenia mogły go pociągnąć w dół, jednak on się nie poddał. 

Nie miał najłatwiejszego dzieciństwa 

Marek Piekarczyk nie może pochwalić się beztroskim dzieciństwem. Jego ojciec starał się mu ułożyć życie. Chciał, by syn został oficerem. Muzyk nie podzielał wizji ojca i postanowił się zbuntować. Nie tylko nie dostał się na wybrane przez ojca studia, ale i uniknął służby w wojsku. Takie zachowanie wprowadziło wieloletni konflikt pomiędzy synem a tatą. Polepszenie stosunków wymusił na mężczyznach udar starszego Piekarczyka. Od tego momentu artysta musiał poświęcić mu całą swoją uwagę. Każdego dnia go golił, mył i karmił.  

W 1971 roku podczas świąt Wielkanocnych Marek przechadzał się ulicą. Okolicznym milicjantom nie spodobał się wygląd chłopaka - skórzana kurtka, namalowana pacyfka, gitara na ramieniu. Funkcjonariusze zatrzymali go i odwieźli na komendę, gdzie używali wobec niego siły. 

- Zaczęli walić głową o ziemię i poprawiać z buta. Nie obcięli mi włosów, tylko je wyrwali. Pobili mnie i... wypuścili. Do dziś gorzej słyszę na jedno ucho - wyznaje muzyk. 

Stracił rodziców, a potem własne dziecko

Ojciec artysty zmarł wiele lat po udarze. Zupełnie niespodziewanie odeszła również jego matka, z której odejściem Piekarczyk nie był w stanie się pogodzić. Gdy miał 27 lat poznał o 10 lat młodszą Ewę. Szybko okazało się, że już niedługo para przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Ich synek - Michał - urodził się jakiś czas przed planowanym terminem.

Lekarze musieli umieścić go wówczas w inkubatorze. Niestety wcześniak zmarł jeszcze tego samego dnia. Mimo tak tragicznego zdarzenia Marek i Ewa postanowili zatwierdzić swój związek.  Niedługo potem na świat przyszedł ich syn - Maciek. W życiu muzyka wreszcie zapanowało szczęścia. Po sześciu latach, mimo zagrożonej ciąży, urodziła się jeszcze córeczka Sonia. Piekarczyk bardzo chciał, by jego rodzinie niczego nie brakowało. Zdecydował się chwilowo opuścić bliskich i wyjechać do Stanów Zjednoczonych w lukratywną trasę koncertową. Gdy ta dobiegła końca, jego żona i dzieci postanowili do niego dołączyć.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marek Piekarczyk poświęcił wiele dla swojej rodziny 

Gdy on i jego rodzina wiedli spokojne życie w USA, nagle członkowie jego zespołu zaczęli namawiać go na powrót do Polski. Żona wyraziła kategoryczny sprzeciw, zatem Piekarczyk zdecydował się poświęcić dla najbliższych i nie wrócił do kraju wraz z kolegami. Dla Ewy poświęcił wszystko. Najwyraźniej według niej to wciąż było za mało i zaczęła szukać ukojenia w ramionach innego mężczyzny. Kobieta poznała Amerykanina, z którym dość szybko zaczęła sypiać. 

Na domiar złego, syn muzyka sprawiał problemy wychowawcze. Nagromadzone problemy sprawiły, że Piekarczyk wpadł w depresję. 

- Miałem myśli samobójcze, płakałem - wyznaje muzyk.

Mimo to starał się naprawiać wszystko co co zostało zburzone. Do ostatniego momentu walczył o swoje małżeństwo, jednak musiał ostatecznie spisać je na straty. Gdy minął rok, Ewa zdecydowała się odejść od męża i zabrać córkę. Z synem Marka znów nie było żadnego kontaktu, zatem mężczyzna został zupełnie sam.  

W 1998 roku muzyk postanowił wrócić do Polski. Tam poznał swoją drugą żonę - Kasię. Niedługo po ich ślubie na świat przyszedł ich pierwszy syn Filip. Piekarczyk w swoim życiu przeszedł wiele, mimo to nie poddał się i stawił czoła wszystkiemu, co napotykał na swojej drodze. Teraz, mimo że, jak sam przyznaje, bardzo tęskni za swoimi pozostałymi dziećmi, udało mu się zaznać spokoju. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała
  5. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  6. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie

 

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News