Kuchciński lubi też luksusowo mieszkać. Za mieszkanie płaci Kancelaria Sejmu

Kuchciński lubi też luksusowo mieszkać. Za mieszkanie płaci Kancelaria Sejmu Źródło: youtube.com/Telewizja Republika

Marek Kuchciński pokazał, że ceni szybkie i wygodne podróże z rodziną. Zwykły transport jest dla niego za mało komfortowy. Podobnie jest z mieszkaniem - Marszałek Sejmu ma swoje wymagania. Nie może być za mało luksusu.

Marek Kuchciński jest ostatnio kojarzony głównie z wykorzystywaniem rządowego samolotu do prywatnych celów. Polityk nie zważał na cel czy miejsce wizyty - wykorzystywał maszynę, aby dolecieć na lokalne dożynki oraz żeby zabrać rodzinę na urlop. Podobnie jest z mieszkaniem, bowiem marszałek Sejmu nie zadowoli się byle czym. Na swoje lokum wybrał wyjątkowo luksusowe miejsce.

Wydało się, gdzie mieszka Marek Kuchciński. Lokum robi wrażenie

Przez wiele lat każdy z marszałków Sejmu korzystał z tak zwanego apartamentu marszałkowskiego. Mieszkanie złożone z dwóch pokoi i łazienki mieściło się w kompleksie budynków przy ulicy Wiejskiej w Warszawie. To największe mieszkanie w zasobach sejmowego hotelu. Marek Kuchciński jednak uznał, że to niewystarczająca przestrzeń. Wybrał sobie inne miejsce.

Polityk obecnie zamieszkuje o wiele bardziej luksusowy lokal w prestiżowej części stolicy, jaką jest Belweder. Marszałek Sejmu wybrał apartament w kompleksie budynków należących do Kancelarii Prezydenta. Tutaj do dyspozycji są aż cztery pokoje, ze które Kancelaria Sejmu miesięcznie płaci ponad 4 tysiące złotych. Jak widać standardy polityka są bardzo wysokie - nie tylko ceni szybkie, wygodne podróże samolotami, ale też lubi mieszkać w wyjątkowo ekstrawaganckich warunkach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marszałek Sejmu nie mieszka sam? Pojawiły się kolejne spekulacje

Marek Sawicki z PSL zasugerował podczas rozmowy z dziennikarzem radia TOK FM, jakoby Marek Kuchciński nie mieszkał sam w apartamencie. Według niego razem z nim mieszka tam jego syn praz reszta rodziny. Marszałek Sejmu postanowił odpowiedzieć na o stwierdzenie na swoim Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

- W związku z nieprawdziwymi informacjami przekazanymi przez jednego z posłów opozycji, wyjaśniam: mój syn uczy się w Warszawie, w br. zdał maturę, nie pracuje i jak każdy nastolatek ma prawo mieszkać z ojcem. Atakowanie członków rodziny oponentów politycznych uważam za niestosowne - napisał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co robił wzruszy was do łez
  2. Donald Tusk wolałby, żeby TO zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News