Marek Kondrat został ojcem, ale fani są na niego wściekli

Marek Kondrat został ojcem, ale fani są na niego wściekli Źródło: fot. wikimedia.org

Marek Kondrat pomimo wieku nie zwalnia tempa. Media obiegła właśnie informacja o narodzinach jego kolejnego dziecka! Dla aktora to już trzeci potomek. Niestety, nie wszyscy fani podzielają jego entuzjazm.

Legendarny polski aktor od lat cieszy niezmienną sławą. Jego niezapomniane role rozbawiały bądź smuciły miliony przez niemalże pół wieku. Aktor bowiem karierę rozpoczął w wieku jedenastu lat. Miłośnicy jego talentu i swoistego czaru od dawna czekają na kolejne produkcje z jego udziałem, gdyż od 2010 roku nie pojawił się w żadnym filmie. Nie znaczy to, że całkowicie zniknął z naszego życia. Kondrat ciągle występuje w reklamie popularnego banku oraz udziela się w mediach. Dziś poinformował, że urodziło mu się kolejne dziecko. Poprzednie dwa, synowie 37-letni Wojciech i 43-letni Mikołaj są owocem jego dawnego małżeństwa z Iloną Kondrat. Szok u niektórych wywoła zapewne informacja, że żona gwiazdora, Antonina Turnau-Kondrat jest od niego aż cztery dekady młodsza, 29-letnia Antonina Turnau-Kondrat. Sam artysta skończy w tym roku lat 68.

Marek Kondrat pod ostrzałem fanów

Rodzina sprawiała wrażenie, że ceni sobie prywatność. Jednak w pierwszej kolejności o narodzinach dziecka poinformowała... media! Informację o udanych narodzinach Marek Kondrat przekazał portalowi Pudelek. - Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny. Antonina i Marek Kondratowie - podano do wiadomości. Internauci są zawiedzeni sposobem, w jaki para poinformowała o narodzinach dziecka. Uważają, że wykorzystali sytuację do pojawienia się w mediach, które coraz mniej o nich mówią. źródło: fakt.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu