Gigantyczny skandal po słowach Marka Kondrata! Polacy rzucili mu się do gardła

Gigantyczny skandal po słowach Marka Kondrata! Polacy rzucili mu się do gardła Źródło: money.pl

Marek Kondrat na ekranie teraz pojawia się rzadko. Mimo wszystko w mediach udziela się wciąż aktywnie. Aktor znany z wybitnych polskich kreacji zajął się biznesem i sprzedaje wina. W ostatnim wywiadzie wysnuł kontrowersyjną teorię na temat alkoholu.

Marek Kondrat stworzył niepowtarzalne role w polskim filmie. Pracował z najlepszymi, a jego kreacje wielokrotnie były nagradzane podczas prestiżowych festiwali. Mężczyzna postanowił jednak zająć się sprzedażą i produkcją win, a jego biznes nie zawsze przynosił zyski. Ujawnił kulisy swojej działalności i powiedział, czym jest dla niego alkohol. W Internecie wywołał tym burzę.

Co Marek Kondrat myśli o alkoholu? Internauci masowo krytykują aktora

W jednym z ostatnich wywiadów opowiedział, jak wyglądają kulisy jego biznesu. - Dobre wino to jest to, które ci smakuje. I to jest wiadomość do wszystkich, którzy lękają się wina, którzy lękają się jego ekskluzywności, lękają się ceny i tego, że nie wszystko wyczują, co jest napisane w mądrych księgach o tych walorach smakowych i zapachowych, których oni nie wyczuwają i to jest niesłychanie peszące dla kogoś, kto rozpoczyna swoją przygodę z winem - zaznaczył Marek Kondrat. Później odniósł się do tego, w jaki sposób Polacy myślą o winach. - W Polsce wino wciąż jest traktowane jako prezent dla lekarza niż dla przyjemności, towarzysza, posiłku, czy jakiegoś życia towarzyskiego. Mamy ideę rozpowszechniania wina - powiedział w rozmowie z dziennikarką. Później odniósł się do tego, w jaki sposób jego idee przełożyły się na biznes. - Twierdzę, że bez alkoholu człowiek słabo znosi życie. W związku z tym, nie jest obojętne, jakiego alkoholu używa - powiedział aktor. Swoją wypowiedzią wywołał falę komentarzy. Internauci zwracają uwagę, że mężczyzna zbyt wywyższa alkohol w swoim życiu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tak mówi tylko rasowy alkoholik - pojawia się na jednym z forów. - W jakich czasach on się zatrzymał - pojawia się dalej. - Alkohol powoduje depresję i nie rozwiązuje problemów - pisze jeden z internautów. - Trochę dziwna teoria. Chyba chce się sprzedać - pisze mężczyzna. Nie wiadomo jednak, jakie sukcesy odnotowuje aktor w swoim przedsiębiorstwie. Jak się okazuje, internautów i swoich sympatyków do picia wina nie przekonał. Przy okazji wspomniał o winnicy... rodziny Turnau.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zdradziła go zaraz po ślubie. Aktor seriali TVP publicznie poniżył byłą żonę?!
  2. Nie żyje aktor, którego pokochaliśmy za Chłopców z ferajny czy Ace Ventura. Koszmarna śmierć
  3. Oskarżony o molestowanie znany aktor przerywa milczenie. Przerażające wyznanie
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Znaki zodiaku, które będą baraszkować w sypialni przez cały 2019 rok!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News