Ujawniono, co Marek Kondrat robi z 2-letnią córeczką. Niestety, fani drżą z obaw o przyszłość rodziny

Ujawniono, co Marek Kondrat robi z 2-letnią córeczką. Niestety, fani drżą z obaw o przyszłość rodziny Źródło: Wikimedia/Piotr Pabiański

Marek Kondrat został zapytany przez tygodnik "Na Żywo" o to, jak wygląda obecnie prywatne życie aktora oraz co robi z 2-letnią córką. Odpowiedź ujawniła wiele szczegółów, jednak nie wszystkie ucieszyły fanów. Przyszłość rodziny może być ciężka.

Marek Kondrat w ciągu ostatnich kilku lat wiódł szczęśliwe, spokojne życie rodzinne. Niestety w ostatnim czasie się to zmieniło. Sytuacja wręcz spędza mu sen z powiek. Zarówno on, jak i fani aktora obawiają się o przyszłość rodziny, Tygodnik "Na Żywo" ujawnił jak wygląda obecnie życie aktora. 

Marek Kondrat i przyszłość jego rodziny pod znakiem zapytania, fani drżą

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wszystkie gwiazdy zmagają się z brakiem zarobku. Marek Kondrat i jego rodzina również znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Zapaść gospodarcza w Europie sprawiła, że biznes aktora obejmujący winiarnię bardzo ucierpiał. Podobnie jak inne lokale gastronomiczne musiał się poddać surowym obostrzeniom.

- Marek jest tak szczęśliwy, że trudno mu to ukrywać przed światem. Chciał się też przypomnieć fanom. Gdyby dostał ciekawą propozycję roli w dobrym filmie, z pewnością by to rozważył - mówiła znajoma aktora, który poważnie obawia się o przyszłość swoją oraz rodziny. Podobno jego współpraca z jednym ze znanych banków również stała się niepewna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W niedługim czasie kończy się jego kontrakt, nie wiadomo jednak czy zostanie on przedłużony, co wzbudza ogromne obawy o przyszłość, zwłaszcza, że mężczyzna ma zaledwie 2-letnie dziecko do wychowania. W sieci pojawiło się zdjęcie mężczyzny, na którym po raz pierwszy ukazuje swoją córkę światu.

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Dziecko urodziło się bez nosa. Niezwykle rzadki przypadek

- Okropnie lubię, kiedy wyciąga mnie na spacer i bieży do swoich ulubionych roślinek. Mówimy o kwiatkach, które rosną, dotykamy lawendy i rozcieramy ją w dłoni, by poczuć zapach. Jej reakcje uwielbiam po prostu - wyznał aktor, opowiadając o swojej ukochanej córeczce. Helenka choć ma zaledwie 2-latka uczy się już trzech języków - polskiego, angielskiego oraz hiszpańskiego. Rodzina ma nadzieję na ustabilizowanie się ich sytuacji finansowej w najbliższym czasie. Niebawem chcieliby również zawitać do Polski, ponieważ nie widzieli swoich bliskich od kilku miesięcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie wyrzucaj łupin po bobie. Są niewiarygodnie cenne
  2. Okropne zachowanie Artura Szpilki. Opluł fana na gali boksu, jego wytłumaczenie jest kuriozalne
  3. Klientka nagle wpada w furię w sklepie, kamery wszystko nagrały. Powód zwala z nóg
  4. Relacja naocznego świadka trąby powietrznej w Ustroniu zwala z nóg. Była w samym centrum wydarzeń
  5. Prawie nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies. Większość osób poddaje się po 20 sekundach
  6. Rodzice zauważyli krostę na twarzy córeczki. Lekarz zamarł, gdy zobaczył, co znajdowało się w środku policzka

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News