Marek Cygan mąż Agnieszki Chylińskiej jest bardzo tajemniczą postacią. Żyje w cieniu swojej sławnej żony i zajmuje się czymś zupełnie innym niż ona. Aż dziwne, że się związali i tak bardzo się kochają. Gwiazda bardzo chroni swoją prywatność i swojego męża.

Marek Cygan mąż Agnieszki Chylińskiej jest praktycznie nieznany wszelkim mediom. Ta bardzo tajemnicza postać od wielu lat jest z artystką i wychowują wspólnie dzieci. Jego zawód jest zupełnie odmienny od tego, jaki wykonuje jego żona. Kim jest tajemniczy Marek?

Marek Cygan mąż Agnieszki Chylińskiej

Mąż Agnieszki Chylińskiej wcale nie ma na nazwisko Cygan. W zasadzie to mało kto wie, jak naprawdę ma na nazwisko jej wybranek. Mówią często na niego „Cygan”, ponieważ z dostępnych informacji wynika, że w połowie jest pochodzenia romskiego. Niektórzy więc dodają mu ten człon, aby rozpoznać go.

Para poznała się w Petersburgu po rozpadzie O.N.A. i rozwodzie Agnieszki Chylińskiej z Krzysztofem Krysiakiem. Podobno ich rozstanie przebiegało bardzo spokojnie. Z drugim mężem wzięła ślub niedługo później i ma z nim 3 dzieci, syna Ryszarda i dwie córki, Esterę i Krystynę.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Wiele osób na pewno się zastanawia, kim jest jest mąż. Prócz tego, że wiemy już, iż nie ma na nazwisko Cygan, a jest po prostu pochodzenia romskiego, to znamy jego zawód. Jest zgoła inny od tego, jaki wykonuje jego ukochana żona. Marek jest informatykiem, a konkretnie zajmuje się grafiką komputerową.

Wiadomo, że para bardzo się kocha. Chociaż rozwód nie był dla niej przyjemny, to miłość do nowego partnera jej wszystko zrekompensowała. Kiedyś w wywiadzie opowiedziała o tym, że ciężko jej się żyło, ale dzięki miłości udało jej się przezwyciężyć przeciwności losu.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

– W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie. Musiałam się zresetować, żeby przypomnieć sobie, czego w ogóle chcę – wyznała Agnieszka Chylińska w wywiadzie dla „Pani”.

Chociaż Chylińska nie chwali się swoim małżeństwem w mediach społecznościowych czy wywiadach to wiemy, że jest bardzo szczęśliwa. Po prostu artystka chce chronić swoją prywatność i robi to naprawdę skutecznie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktorka kultowego serialu na TVP. Wszyscy ją kochali
  2. Szokujący film o kobietach polskiego Kościoła! Kontrowersyjny reżyser ostro namiesza
  3. Po 20 latach „Świat według Kiepskich” znika z anteny! Fani w rozpaczy, nie dowierzają
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

Iga Lis "zasmakowała to, czego chciała". Dzieci gwiazd w wielkim świecie mody