Marek Borowski przekazał posępną wiadomość o wnuczku. Bardzo współczujemy

Marek Borowski przekazał posępną wiadomość o wnuczku. Bardzo współczujemy Źródło: Onet Rano YouTube.com

Marek Borowski podzielił się z prasą informacją na temat swojego wnuczka. Nikt nie mógł przypuszczać, że były marszałek Sejmu boryka się obecnie z takimi problemami. Wiadomość przekazana przez polityka nie należy do najlepszych, ale należy mieć nadzieję, że sytuacja się poprawi.

Marek Borowski to polityk słynący z komentowania kwestii ekonomicznych wprost i bez ogródek. Tym razem jednak wypowiedź byłego marszałka Sejmu dotyczyła spraw dalekich od polityki. Podzielił się on informacjami na temat swojego ukochanego wnuczka. Niestety nie miał dobrych wiadomości.

Marek Borowski przekazał posępną wiadomość o wnuczku

Marek Borowski potwierdził informacje na temat stanu zdrowia swojego wnuczka. Najpierw dotarł do nich "Super Express", teraz jest już pewne, że 15-letni Antoni zakaził się koronawirusem. Polityk zdradził, w jaki sposób chłopak wszedł w kontakt z osobą zakażoną oraz jak przechodzi chorobę. 

- Wnuczek ma niestety koronawirusa i jest na kwarantannie. Zaczęło się u Antka tak, że stracił węch i smak. Gorączki i kaszlu nie miał. Przypadek, jakich wiele. Przechodzi bezobjawowo. Wykazało w teście, że jest ten koronawirus. Antek musi siedzieć w domu. Ale już raz siedział w domu, jak szkołę zamknęli. Trochę się już przyzwyczaił, ale szkoda, bo lato, wakacje… - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Marek Borowski. To, gdzie wnuczek ekonomisty się zaraził, dla wielu może być zaskoczeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Antek na co dzień gra w serialu, zakaził się na planie

Marek Borowski jest bardzo dumny z wnuczka i wspiera go w jego pasji, jaką jest aktorstwo. Okazuje się, że 15-letni Antek jest na stałe zatrudniony w obsadzie serialu "Przyjaciółki". To właśnie z planu tej produkcji dotarły ostatnio niepokojące informacje o sporej liczbie zakażeń. Chociaż dwie główne aktorki zdradziły, że ich testy wykazały brak wirusa w organizmie, to pewne jest, iż kilka osób pracujących na planie zostało zakażonych. Antoni należy do grona tych osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc

3. Pierwsze objawy zawału serca. Nie wolno ich lekceważyć

Utrzymują ze sobą kontakt przez internet

- Łączymy się [...] na Skypie, możemy popatrzeć na siebie, porozmawiać. Ostatnio dowiedziałem się, że mu się poprawia i odzyskuje smak i węch. Chyba do końca lipca Antek będzie na kwarantannie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze - powiedział pełen nadziei Marek Borowski. Opinia polityka jest ceniona i często zapraszany jest do programów, często pojawia się na antenie Onet Rano, wywiady można obejrzeć na YouTubie. Tym razem to nie polityka, a rodzina wychodzi na pierwszy plan. Antkowi życzymy dużo zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów
  4. Polski polityk oskarżony o straszną zbrodnię. Media dotarły do niewyobrażalnych ustaleń
  5. Zła wiadomość, wielu Polaków może dużo stracić. Mało kto wiedział
  6. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  7. Polak stworzył niezniszczalny materiał. Teraz może go wykorzystać wojsko
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News