Marek Belka został dziadkiem. Były premier pochwalił się uroczym zdjęciem z wnukiem

Marek Belka został dziadkiem. Były premier pochwalił się uroczym zdjęciem z wnukiem Źródło: YouTube - Radio ZET

Marek Belka został dziadkiem! Polityk postanowił pochwalić się z sympatykami radosną wiadomością dotyczącą jego rodziny. Polityk po wielu latach doczekał się wnuka, co postanowił ogłosić swoim swoim sympatykom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Marek Belka w ostatnich latach wycofał się z życia politycznego. Przez wiele lat był on ważną postacią w polskim Sejmie, jednak w ostatnich latach nie mieliśmy zbyt wielu okazji do śledzenia jego poczynań. Mężczyzna nie pokazywał się zbyt często przed kamerami, jednak w ostatnim czasie postanowił założyć konto na Twitterze, by móc dzielić się ze swoimi sympatykami przemyśleniami.

Na koncie polityka pojawiło się zdjęcie, na którym polityk chwali się, że ostatni czas był dla niego powodem do wielkiej radości. Okazało się, że znany polityk kojarzony z funkcją prezesa NBP został dziadkiem, a jego radość jest tak wielka, że postanowił podzielić się wyjątkową wiadomością ze swoimi obserwującymi. Nie obyło się bez gratulacji dla polityka.

Marek Belka zadebiutował na Twitterze

Marek Belka nie jest aktywnym członkiem wydarzeń politycznych w naszym kraju już od kilku lat. Przez pewien czas pełnił on funkcję prezesa Rady Ministrów, gdy w 2004 został następcą Leszka Millera na tym stanowisku. Wydawałoby się, że mężczyzna jeszcze przez wiele lat będzie uczestniczył w życiu parlamentu, jednak jego kariera potoczyła się zupełnie inaczej.

W 2010 roku został prezesem Narodowego Banku Polskiego, a swoją funkcję pełnił przez sześć lat. Wówczas zastąpił go Adam Glapiński, o którym dziś jest bardzo głośno za sprawą licznych skandali. Były premier wycofał się z życia politycznego i postanowił poświęcić więcej czasu rodzinie. Było mu o to znacznie trudniej w trakcie kariery politycznej, jednak przez ostatnie trzy lata udało mu się w końcu znaleźć wolny czas.

Były polityk opowiedział o jednym z najszczęśliwszych dni w swoim życiu, dzieląc się z obserwującymi swoim szczęściem. Nie zabrakło licznych słów gratulacji.

Marek Belka został dziadkiem

- Powiedzą, że to metoda „na wnuczka”, ale ja naprawdę jestem dziś najszczęśliwszym dziadkiem na świecie. Gratulacje dla dzielnej mamy i wielkie dzięki dla zespołu Szpitala Specjalistycznego Inflancka w Warszawie - pisze Marek Belka na Twitterze, dodając do swojego wpisu zdjęcie z wnuczkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Panie Profesorze, panie Premierze... w tym przypadku pozwolę sobie zwrócić się panie Marku, sam jestem dziadkiem i wiem jakie to szczęście. Gratulacje dla Pana, i dla szczęśliwych Rodziców! Pozdrawiam - pisze jeden z internautów, który wyraża swoje wielkie gratulacje dla byłego premiera.

Wpis w bardzo krótkim czasie zdobył aż trzy tysiące polubień, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na początkującego użytkownika Twittera

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Widzom TVN opadły szczęki. Agnieszka Szulim opowiedziała o stosunku w jacuzzi
  4. Groźna bakteria w produkcie Biedronki. Lepiej natychmiast wyrzućcie go do śmieci!
  5. Pierwszą ciążę długo ukrywała przed mediami. Lewandowska pokazała właśnie ciążowy brzuszek

źródło: Plotek

Następny artykuł