Marcinkiewicz znalazł nowy sposób na wydawanie pieniędzy. Motywacja to "dwa razy szczuplejsza dziewczyna obok"

Marcinkiewicz znalazł nowy sposób na wydawanie pieniędzy. Motywacja to "dwa razy szczuplejsza dziewczyna obok" Źródło: Facebook/Kazimierz Marcinkiewicz

Kazimierz Marcinkiewicz ostatnio miał poważne problemy z długiem alimentacyjnym. Ostatnio znalazł kolejny sposób na wydawanie pieniędzy, a zmotywowała go do tego "szczuplejsza dziewczyna obok".

Kazimierz Marcinkiewicz zmierzyć się niedawno musiał z karą za niepłacenie alimentów, które łączenie naliczono na kwotę 155 tysięcy złotych. Jeśli sprawa nie pójdzie po myśli byłego premiera, może trafić nawet do więzienia. On sam jednak nie wydaje się tym specjalnie zmartwiony, ponadto twierdzi, że to po prostu polityczna zemsta i śmiało dalej korzysta z życia. 

Kazimierz Marcinkiewicz nie jest w łatwej sytuacji

- Zostanę więźniem Kaczyńskiego i Ziobry. Choć jestem niewinny. Odsiedzę swoje i będę miał spokój, a dwa razy za ten sam czyn się nie karze. Chcę jak najszybszego procesu, by poddać się karze za to, że nie zarabiam. Wytrzymałem trzy lata małżeństwa, to wytrzymam więzienie - mówił Marcinkiewicz.

Co ciekawe, lata temu Marcinkiewicz był politykiem Prawa i Sprawiedliwości, znanym z konserwatywnych poglądów. Biorąc to pod uwagę dziwi fakt, że rozwiódł się z żoną i został u boku innej partnerki,z którą też się po jakimś czasie rozwiódł. Ostatnio były premier wziął się za uprawianie sportu i przyznaje, że jest w najlepszej formie. Ponadto nie ukrywa zainteresowania kobietami. 

Marcinkiewicz zdradza, że jego motywacją jest "dwa razy szczuplejsza dziewczyna obok"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kazimierz Marcinkiewicz w social mediach zasypuje internautów relacjami i zdjęciami z kolejnych treningów. Ćwiczy i robi wszytko, aby utrzymać jak najlepszą formę, co w wieku 59-lat nie jest prostym zadaniem. Ostatnio zdecydował się nawet na jogę, ponadto jak sam pisze, uczęszcza na siłownię i crossfit - co oczywiście swoje kosztuje. Wszędzie gdzie można poćwiczyć, jest go pełno, a ostatnio wyznał co, czy raczej kto, pomaga mu się zmotywować.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Niesamowicie motywujące jest jak dwa razy szczuplejsza dziewczyna obok, swobodnie uśmiecha się przy piątym wdechu podczas kija, czyli chaturanga dandasana, a mi drżą już wszystkie mięśnie. Oj grupa świetnie motywuje - napisał Kazimierz Marcinkiewicz na swoim koncie na Facebooku.

Okazuje się, że kosztowne zajęcia na siłowni pochłaniają wiele jego czasu i z pewnością pieniędzy. Najważniejsze dla niego jednak jest to, że znalazł odpowiednią motywację do pracy nad sobą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już NIGDZIE. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News