Marcin Prokop żona, zdjęcie
instagram.com _marcinprokop_
Weronika Wasiak - 12 Maja 2020

Marcin Prokop: Żona gwiazdora skrywa wiele tajemnic, jedną z nich właśnie ujawnił

Marcin Prokop niespodziewanie pokazał swoją ukochaną żonę. Sporo emocji wśród internautów wywołało jednak nie samo zdjęcie, a zamieszczony pod nim podpis. Internauci nie mogą uwierzyć, że ich ulubieniec zdecydował się na takie słowa, natychmiast ruszyli do komentowania, nie zamierzając ukrywać swoich reakcji.

Marcin Prokop od momentu, w którym zaistniał w świecie show-biznesu, stanowczo oddziela życie prywatne od zawodowego. Dziennikarz nie pokazuje najbliższych, ale i nie mówi o nich zbyt wiele. Strzeże ich prywatności, dlatego nic dziwnego, że tak wiele emocji wzbudzają wśród jego fanów jakiekolwiek o nich wzmianki. Takiej publikacji obserwatorzy zupełnie się nie spodziewali. Gwiazdor w końcu pokazał swoją żonę, a pod zdjęciem zamieścił zaskakujący wpis.

Marcin Prokop żona

Dotychczas nawet najwięksi fani Marcina Prokopa niewiele wiedzieli o jego ukochanej, Marii Prażuch-Prokop. Spore poruszenie wywołała zatem fotografia, na której widać jego drugą połówkę, choć to wciąż niewielka jej część. Gwiazdor TVN-u zadbał o to, by wciąż nie zdradzić zbyt wiele, tak więc jedyne co fani mogli zobaczyć to fragment jej twarzy. Fotkę wykonano w czasie ćwiczenia. Blondynka o kręconych włosach wywarła spore wrażenie na internautach, jednak to podpis Prokopa wywołał największe poruszenie. Podzielił się bowiem swoim odkryciem.

- Dziś odkryłem, że moja żona nie ma nóg i składa się głównie z włosów - napisał z humorem gwiazdor TVN-u, Marcin Prokop.

Maria Prażuch-Prokop wywarła ogromne wrażenie na fanach

Obserwatorzy nie zamierzali zostawiać takiej publikacji bez komentarza. Błyskawicznie podzielili się swoimi odczuciami po niespodziewanej publikacji ulubieńca. Maria Prażuch-Prokop wywarła na nich ogromne znaczenie, choć nie zabrakło również żartobliwych wpisów.

- To Ci żona nie podskoczy - komentuje jedna z internautek.

- A ja w pierwszej chwili myślałam że to zdjęcie jakiegoś ptaka egzotycznego - przyznaje fanka Prokopa.

- W pierwszej chwili myślałam, że to Magda Gessler - dodaje kolejna.

- Marysiu, pięknie. Rewelacja - zachwala obserwatorka.

Źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News