Marcin Prokop zawstydził gwiazdę, fani są zniesmaczeni

Marcin Prokop zawstydził gwiazdę, fani są zniesmaczeni

Marcin Prokop na swoim koncie ma już dziesiątki programów, wywiady z setkami znanych ludzi oraz regularne prowadzenie prezentacji ramówki TVN. W wiosennej edycji Prokop chyba nie był przesadnie skupiony, bowiem pomylił bohaterów "Szkoły" z tymi reprezentującymi "19+". Okazało się, że to nie najgorsza jego wpadka. 

Marcin Prokop szczególnie znany jest z duetu z Dorotą Wellman. Razem prowadzą program telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN". Okazuje się jednak, że bez partnerki przy boki, Prokop nie radzi sobie już tak dobrze. Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN, prowadzący Prokop pomylił bohaterów dwóch seriali: "Szkoły" oraz "19+". Tym razem wpadka była mniej zabawna.

Co powiedział Marcin Prokop?

Prezentacja jesiennej ramówki TVN to zawsze wielkie wydarzenie. Dziesiątki gwiazd telewizji zbierają się w jednym miejscu, chwalą wakacyjną opalenizną, plotkują o ostatnich dwóch miesiącach wakacji. Prezentację po raz kolejny prowadził Marcin Prokop, wyczytując telewizyjne nowości i przedstawiając ich bohaterów. Każdy z nich wychodził na podium i udawał się na swoje miejsce. Gdy doszło do zapowiedzi programu "Azja Express", który przenosi się do Ameryki Południowej, na scenę zapowiadani zostali goście. - Agnieszka Szulim-Starak. Agnieszko, kłaniamy Ci się nisko - zapowiedział Prokop.

Marcin Prokop zawstydził gwiazdę

W zapowiedzi może i nie byłoby nic zadziwiającego, gdyby nie drobny szczegół - wypowiedziane przez prowadzącego nazwisko. Problem z nim jest taki, że Agnieszka Szulim już od ponad dwóch lat jest szczęśliwą żoną Piotra Woźniaka-Staraka, po którym przejęła nazwisko.... CAŁE NAZWISKO. Prokop poprawnie zapowiedzieć powinien Agnieszkę Woźniak-Starak, bez dodawania na siłę jej poprzedniego nazwiska. Ciekawe czy było to tylko przejęzyczenie, czy może celowa docinka. Fani w komentarzach również zauważyli przykrą pomyłkę prowadzącego i apelowali o dokładniejsze przygotowywanie się do wykonywania powierzanych mu zadań. Prezenterka była wyraźnie zawstydzona jego zachowaniem. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Szok! Wellman poprowadziła DDTVN bez Prokopa! Co się z nim stało?!
  2. POBILI SZCZENIAKA I UGOTOWALI GO ŻYWCEM. CZYNEM POCHWALILI SIĘ W SIECI
  3. Widzów Dzień Dobry TVN zamurowało. Szafa zawaliła się na Prokopa i Wellman!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News