Żona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć drugą równie naturalną piękność

Żona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć drugą równie naturalną piękność Źródło: Instagram / _marcinprokop_

Marcin Prokop dla ukochanej zmienił priorytety i całe swoje życie. Fani mężczyzny zupełnie mu się nie dziwią, kobieta zachwyciła ich swoja urodą i żywiołową osobowością.

Marcin Prokop poznał przyszłą żonę na jednej z imprez. Dla niej porzucił swoje dotychczasowe priorytety i przeorganizował życie. Wielbiciele popularnego dziennikarza wcale nie są tym zdziwieni. Kobieta jest olśniewająco piękna, a jej naturalność i żywiołowość podbiła serca wielu internautów.

Marcin Prokop przeorganizował swoje życie dla pięknej żony

Uwielbiany przez polaków dziennikarz znany jest z tego, że lubi mieć wszystko zaplanowane i utrzymywane pod kontrolą. Jego ukochana jest zupełnym przeciwieństwem stonowanego mężczyzny, szalona i bezpośrednia kobieta od razu zwróciła jego uwagę. Poznali się na jednej z imprez, kiedy Maria Prażuch wróciła do kraju po studiach w USA. Kobieta postanowiła zdobyć dziennikarza i udało jej się, niedługo później zostali parą.

Od tego czasu w życiu Marcina Prokopa wiele się zmieniło. Dla swojej żony porzucił dawne priorytety i przeorganizował dotychczasowe życie. Rok później kobieta nagle zaszła w ciążę. To było coś, czego dziennikarz kompletnie nie planował. 

- Długo nie mogłem się oswoić z myślą, że będę ojcem - przyznał Prokop.

Wszystkie obawy minęły, kiedy na świecie pojawiła się ich córka. Dziewczynka stała się ich oczkiem w głowie, a wszystkie wcześniejsze rozterki poszły w niepamięć. 9 lat temu para wzięła kameralny ślub w Portugalii.

Fani Marcina Prokopa są pod wielkim wrażeniem jego ukochanej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oboje prowadza wyjątkowo aktywny tryb życia. On rozwija karierę dziennikarską, ona pracuje jako manager gwiazd oraz instruktorka jogi. Są wspaniałym małżeństwem i potrafią się dogadać, pomimo różnic w charakterach.

- Moja połówka jest moja właśnie dlatego, że jest inna niż reszta połówek  - mówi z podziwem Marcin Prokop

Dzisiaj grzeje: 1. Uwięzione w mieszkaniu dziecko z głodu jadło proszek do prania. Matka w tym czasie bawiła się w klubach
2. 
Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

Fani dziennikarza są zachwyceni jego wybranką. Maria Prokop oczarowała ich swoją uroda i przepięknym, naturalnym uśmiechem. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 8 tysięcy użytkowników aplikacji. Pod zdjęciami, które publikuje kobieta, pojawia się wiele komentarzy, wychwalających jej niezwykłą urodę i pozytywne podejście do życia.

- Ale tu bije dobra energia, zostaje! - napisała jedna z internautek na profilu Marii Prokop.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta, która przeżyła 109 lat, zdradziła swój sekret. Według niej mężczyźni skracają życie
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
  4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
  5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News