Prokop dopiero teraz wszystko wyznał. Zdradził sekret Szymona Hołowni

Prokop dopiero teraz wszystko wyznał. Zdradził sekret Szymona Hołowni Źródło: instagram.com _marcinprokop_

Marcin Prokop przez długi czas milczał. W końcu jednak zdecydował się zabrać głos w sprawie swojego kolegi z branży, który postanowił iść ścieżką polityczną. Ujawnił jego wielki sekret.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia przez lata tworzyli jeden z chętniej oglądanych duetów na polskim ekranie. Jako gospodarze "Mam Talent" zjednali wokół siebie prawdziwą armię fanów, którzy przy każdym odcinku pokładali się ze śmiechu, słuchając ich żartów. Zupełnie niespodziewanie Hołownia poinformował nie tylko o opuszczeniu programu, ale całego świata show-biznesu, po czym ogłosił, że zamierza kandydować w wyborach prezydenckich.  Opinia publiczna długo czekała na komentarz Prokopa w tej sprawie. 

Marcin Prokop ujawnił sekret Hołowni 

Choć ostatecznie Szymon Hołownia do II tury wyborów się nie załapał, zaszedł naprawdę daleko, uplasował się bowiem na trzecim miejscu, zaraz za obecnym prezydentem Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim, zdobywając 14% poparcia. Po ogłoszeniu wyników z I tury zapowiedział, że na tym jego polityczna droga jeszcze się nie kończy i że nadal pozostanie aktywny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero po jego przegranej, podczas wywiadu dla "Gali", przytaczanego przez Jastrząb Post, jego kolega Marcin Prokop postanowił odnieść się do niespodziewanej decyzji Szymona. Zaznaczył, że Szymon Hołownia nigdy nie był osobą jednoznaczną, dlatego nadążenie za jego pomysłami bywało niekiedy niemożliwe. 

- Szymon nie jest osobą jednoznaczną i jak każdy wyjątkowy człowiek ma bardzo wiele różnych odcieni, czasem nadążanie za nim bywa trudne. Teraz wszedł w dziedzinę, która jest mi zupełnie obca i z którą nie chcę mieć nic wspólnego, czyli w politykę - mówił dla "Gali" Marcin Prokop. 

Dziennikarz ujawnił również sekret kolegi, wyznając, że ten nie zaangażował się w politykę dla zarobku. Jego motywacją była bowiem chęć zmiany świata na lepsze, dlatego choć prezydentem nie zostanie, zamierza wytrwale dążyć do celu. 

Dzisiaj grzeje: 1.Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny apel. Chodzi o ludzkie życie

- To jest człowiek, który wszedł do polityki nie po pieniądze, bo mógłby zarobić je w zupełnie innym miejscu. Jest bardzo sprawnym menedżerem, pod wieloma względami jest osobą wybitną. Liczę na to, że Szymon zmieni ten świat na tyle, że będę mógł spojrzeć na politykę łaskawszym okiem - przyznał w rozmowie z "Galą" gwiazdor TVN-u. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  2. Wielki wyczyn młodego sportowca. Zauważył pożar i uratował małe dziecko, wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. Znaleziono dryfującą łódź z 4-latkiem na pokładzie. Jego mama, znana aktorka została uznana za zmarłą, są zeznania chłopca

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News