Nie żyje matka Marcina Mellera. Tarczyński dał popis chamstwa: Można ją olać

Nie żyje matka Marcina Mellera. Tarczyński dał popis chamstwa: Można ją olać

Marcin Meller to wyjątkowo popularny dziennikarz TVN, natomiast Dominik Tarczyński jest szeroko znanym politykiem PiS. Jego ostatnia wypowiedź w mediach społecznościowych wywołało szok u tysięcy internautów. Polityk w swoim wpisie zrównał z ziemią dziennikarza TVN, obrażając również jego zmarłą matkę.

Temat Żołnierzy Wyklętych budzi wśród Polaków różne emocje. Dla zdecydowanej większości są oni wielkimi bohaterami, jednak nie wszyscy podzielają takie zdanie. Jeden z internautów opublikował krótkie nagranie, które przedstawia wypowiedź Marcina Mellera w programie "Drugie śniadanie mistrzów". Fragment ten jest częścią większej wypowiedzi, który brzmiał. - Olać tych ich Żołnierzy Wyklętych i wszystkie duchy przeszłości i na przykład budować na 89. i nie przejmując się, że tamci mówią, że zdrada - mówił Meller.

Marcin Meller nie może uwierzyć

Stacja jak na razie nie opublikowała najnowszego odcinka programu, w którym pada powyższy cytat. Dodatkowo sam autor wpisu na Twitterze skrócił wypowiedź zaledwie do fragmentu "trzeba olać tych ich Żołnierzy Wyklętych". Po takim wpisie nie trzeba było długo czekać na reakcję ze strony internatów. Do całej akcji włączył się również Dominik Tarczyński, który korzystając z własnego profilu, opublikował obraźliwy tekst pod adresem Mellera.
- Olać to mogę twoją matkę. Za ubeckie tortury, wyrywanie paznokci i zębów, przelaną krew i odwagę należy im się pokłon na kolanach! Za to, jak zniszczyli mojego dziadka i moją Mamę, za to, jak wymordowali Wyklętych siekierami, należy się wam tylko wieczna pogarda - pisze polityk. Wielu internautów zgodnie twierdzi, że Meller swoimi słowami stanowczo przesadził, jednak Tarczyński nie powinien używać takich słów zwłaszcza odnośnie do matki dziennikarza, która nie żyje. - Matka Mellera nie żyje. Trochę taktu panie pośle, mimo że słowa Mellera żenujące - pisze internautka. - Może załączysz całą wypowiedz, a nie jedno zdanie wyrwane z kontekstu? Jest mi wstyd, że taki prostak jak ty reprezentuje Polskę - dodaje jeden z komentujących.

Kim jest Dominik Tarczyński?

Urodzony 27 marca 1979 w Lublinie polski polityk, działacz katolicki oraz publicysta. Poseł na Sejm w VIII kadencji od 2015 roku. Od 2012 do 2014 członek Solidarnej Polski, w 2015 przeszedł do partii Jarosława Kaczyńskiego, gdzie przebywa do dziś.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SE.pl upokorzył polityka PiS. Opublikowali jego nagie zdjęcia i wyśmiali
  2. Wyborcy mu tego nie darują! Astronomiczna kwota za remont willi Andrzeja Dudy
  3. Największe kłamstwo o 500 plus. Prawda was zaskoczy
źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News