Uwielbiany gwiazdor disco polo zaskoczył na własnym weselu! Polały się łzy

Uwielbiany gwiazdor disco polo zaskoczył na własnym weselu! Polały się łzy Źródło: Fot. Facebook

Disco polo jest bardzo popularnym w Polsce gatunkiem muzycznym. Chociaż internauci często odnoszą się do tego rodzaju muzyki w sposób prześmiewczy, wykonujący go artyści w ostatnim czasie zdobywają coraz większą sławę. Jeden z nich niezwykle wzruszył fanów niesamowitym gestem, na który zdecydował się podczas swego wesela.

Dzień ślubu często okazuje się najpiękniejszą datą w życiu nowożeńców. Podobnie było w przypadku zaślubin Marcina Łobodowskiego oraz jego ukochanej. Muzyk znany jest fanom disco polo dzięki swemu udziałowi w projekcie Kowerowisko.

Gwiazdor disco polo wzruszył gości weselnych niesamowitym gestem

8 września artysta stanął przed ołtarzem ze swą narzeczoną, która według internautów wyglądała tego dnia naprawdę pięknie. Na weselu, które zorganizowano w Celestynowie, pojawili się liczni przyjaciele oraz członkowie rodzin nowożeńców. Łobodowski zdecydował się urozmaicić przyjęcie w sposób wyjątkowy. Zaśpiewał dla swej ukochanej własną wersję piosenki "Perfect" Eda Sheerana, o czym chętnie opowiedział w rozmowie z mediami.

Jak wokalista zaskoczył swoją ukochaną?

- To była przygotowywana niespodzianka, o której Sylwia nie wiedziała. Na nagraniu nie widać, ale po utworze Sylwia otrzymała wielki bukiet róż. Przygotowywaliśmy się z Krystianem już miesiąc przed weselem. Ogólnie to była bardzo wzruszająca chwila. Zarówno Młoda jak i goście mieli łzy w oczach i takie było zamierzenie - opowiedział w wywiadzie dla disco-polo.info sam muzyk. Łobodowski sam opublikował film uwieczniający tę wyjątkową chwilę na Facebooku. Fani są nim naprawdę zachwyceni i cieszą się, że mogli zobaczyć chociaż niewielki fragment wesela ulubieńca. Jednocześnie życzą także młodej parze wielu wspólnych, bardzo szczęśliwych lat.  1. Janowski z żoną odnowili przysięgę małżeńska. Wzruszające słowa Roberta
  2. Ujawniono prawdziwe zarobki Sławomira. Fanom aż opadły szczęki
  3. Powiedzieli Gienkowi Losce o trosce fanów. Wstrząsająca reakcja muzyka w śpiączce
  4. Michał Żebrowski grał w Ogniem i Mieczem. Ale mało kto zna historię jego żony
Następny artykuł