Największy dramat przepięknej Marceliny Zawadzkiej. Gwiazda TVP może skończyć w więzieniu

Największy dramat przepięknej Marceliny Zawadzkiej. Gwiazda TVP może skończyć w więzieniu Źródło: Instagram.com marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka przechodzi prawdziwy dramat, przepiękna gwiazda TVP może skończyć w więzieniu. Popularna prezenterka jest zamieszana w poważną aferę, w sprawie postawiono oskarżenia aż 17 osobom.

Marcelina Zawadzka przechodzi dramat, gwiazda jest zamieszana w poważną aferę, została oskarżona o oszustwo podatkowe. Zrozpaczona prezenterka przekonuje, że również padła ofiarą oszustwa, prezenterka tłumaczy się na łamach portalu NaTemat.pl.

Marcelina Zawadzka została oskarżona w sprawie oszustwa podatkowego

Popularna prezenterka TVP została oskarżona o oszustwo podatkowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy. Gwiazda zamieszana jest w sprawę afery tzw. karuzeli vatowskiej. W marcu rozpoczął się proces dotyczący m.in. wyłudzenia niemal 58 mln zł. Zrozpaczona Zawadzka przekonuje, że ona również padła ofiarą oszustwa.

- Ciężko mi komentować tę sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biuro księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową - tłumaczy Marcelina Zawadzka w rozmowie z portalem NaTemat.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marcelina Zawadzka może trafić do więzienia

Zawadzka jako jedyna z osób zamieszanych w aferę, nie została oskarżona o udział w grupie przestępczej. Oskarżenia w sprawie przedstawiono 17 osobom. Jak przekazał serwis Jastrząb Post, działania oskarżonej grupy opierały się m.in. "na przestępstwach karnoskarbowych i karnych, polegających na uszczupleniu należności Skarbu Państwa z tytułu podatku od towarów i usług oraz legalizowaniu środków pieniężnych pochodzących z tych przestępstw".

Dzisiaj grzeje: 1. O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje

2. Nietypowe objawy niedoboru żelaza. Nie wolno ich lekceważyć

- Oczywiście złożyłam stosowne wyjaśnienia i liczę, że sprawa skończy się pomyślnie, chociaż nie można wykluczyć, że jeszcze będę musiała zapłacić karę za niedopilnowanie nieuczciwego księgowego – poinformowała gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne szaleństwo w Biedronce. Za mniej niż 10 złotych kupisz najbardziej pożądane produkty na wakacjach
  2. Uwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłach
  3. Trwają ataki na klientów jednego z banków w Polsce. CERT alarmuje, można stracić pieniądze
  4. Dramat za zamkniętymi drzwiami, cierpienie było ogromne. Justyna Pochanke przed laty nie mogła opanować łez
  5. Powiedzieli Tyszkiewicz, że ma nowotwór. Dopiero później ujawniono niemożliwą prawdę
  6. TVP nagle wydało kluczowe oświadczenie. Chodzi o Andrzeja Dudę, w końcu cała Polska poznała prawdę

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News