braun grzegorz
Wiadomości Pikio - 3 Września 2015

Manipulacja i frontalny atak na G.Brauna w TV Republika (video)

Telewizja Republika otwarcie wchodzi na wojenną ścieżkę z Grzegorzem Braunem. W czasie kampanii prezydenckiej Braun w ostrych słowach wypowiadał się na temat stacji, która sympatyzuje z Prawem i Sprawiedliwością. Jedna z dziennikarek Republiki Joanna Lichocka otrzymała nawet jedynkę na listach PiS. Oczywiście po tym fakcie zakończyła współpracę ze stacją, choć otrzymała od niej gratulacje. W następnym odcinku, pod naciskiem internautów, Telewizja puściła cały film. Prowadzący program próbowali się wytłumaczyć "żartem" i tym, że nie oni są autorami, aczkolwiek internauci trafnie zauważyli, że takie "dowcipy" robione są tylko z przeciwników politycznych Telewizji.

Grzegorz Braun został frontalnie zaatakowany w programie Blogosfera w Telewizji Republika. Pocięto wypowiedź reżysera, by zupełnie straciła sens. Braun został przedstawiony jako oszołom, który ubolewa nad tym, iż w menu nie znalazł jajka sadzonego, więc nie chce żyć w takim kraju. W rzeczywistości chodziło o to, iż w restauracji kucharz nie mógł przyrządzić mu jajka sadzonego zamiast jajecznicy, ponieważ wedle przepisów prawa właściciel knajpy mógłby zapłacić za to karę finansową. Braun stwierdził, że nie chce żyć w kraju takiego prawa. Internauci coraz częściej porównują Republikę do amatorskiej wersji TVN. Poniżej znajdziecie Państwo zapis z prymitywnej manipulacji Republiki, a poniżej oryginalny film. Oglądać od 11:45.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
https://www.youtube.com/watch?v=TJEBg3SQT_4 https://www.youtube.com/watch?v=Vyd5YoNky2oPolecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News