Wiśniewski przypomniał sobie, jak koszmarnie śpiewała Mandaryna? Polak szokująco ocenił najważniejszy występ na Eurowizji

Wiśniewski przypomniał sobie, jak koszmarnie śpiewała Mandaryna? Polak szokująco ocenił najważniejszy występ na Eurowizji Źródło: Wikimedia Commons/Serecki

Mandaryna już od dawna nie jest obecna na polskiej scenie muzycznej. Niesłynny występ w Sopocie zniszczył karierę popularnej niegdyś wokalistki. Teraz jej były partner, Michał Wiśniewski skomentował Eurowizję - czyżby przypomniał sobie fatalny występ byłej żony?

Mandaryna do 2005 roku w Polsce okupowała najwyższe miejsca listy przebojów. W 2005 roku wystąpiła w Sopocie - gdzie dała prawdopodobnie jeden z najgorszych występów na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Po tym zaczął się zjazd jej kariery, a pamięć o fatalnej nocy w Sopocie pozostała. Teraz bolesne dla Mandaryny wspomnienia przywołuje ostatni występ na Eurowizji,

Mandaryna porównana do legendarnej wokalistki, ale w tym przypadku nie powinna być zadowolona. 

Michał Wiśniewski był gościem w niedzielnego odcinka programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" w TVP. Lider grupy "Ich Troje" wypowiadał się na tematy związane z niedawnym finałem Eurowizji. Nie omieszkał skomentować gościnnego występu legendy popu - Madonny.

- Wczoraj Madonna, gdyby była uczestnikiem Eurowizji, z całym szacunkiem dla mojej ukochanej artystki, dostałaby tylko pięciu tancerzy, a jakby wzięła tego wokalistę to jeszcze tylko czterech i nie pokazałby tego, co pokazała [...] Wczoraj na pewno przegrałaby tę Eurowizję - skrytykował Madonnę Michał Wiśniewski.

Mimo słów krytyki, Wiśniewski starał się dobierać jak najmniej ofensywne zwroty, bo jak sam zaznacza - jestem wielkim fanem talentu Madonny. Niestety, ten występ zdecydowanie jej się nie udał.

Czyżby polski muzyk przypomniał sobie fatalny występ swojej byłej żony? Internauci są zgodni - Madonna wypadła fatalnie, a jej występ bardzo przypominał słynne Sopockie "znacie ewrynajt?" Mandaryny. Jak piszą - obie wokalistki miały w choreografii motyw schodów i obie zaśpiewały fatalnie fałszując.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo fatalnego występu, Madonna dostała gromkie oklaski, a jej gaża kosztowała organizatorów równowartość jednego miliona złotych.

Michał Wiśniewski komentuje Eurowizje

Muzyk w programie przyznał, że Polacy powinni być dumni z występu "Tulii", który w jego opinii wypadł naprawdę dobrze. Dziennikarz prowadzący program - Marek Sierocki, przypomniał występ zespołu Michała Wiśniewskiego na Eurowizji w 2003 roku, który okazał się niemałym sukcesem. Wtedy to "Ich Troje" znalazło się w finałowej dziesiątce i otrzymało aż 12 punktów od Niemiec za polsko-języczny utwór "Keine Grenzen". 

"Ich Troje" brało udział w Eurowizji również w 2007 roku, jednak ta nie była dla nich zbytnio udana. Zespół nie zakwalifikował się nawet do pierwszej dziesiątki.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Jastrząb-Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News