Choroba zniszczyła Mandarynę. Zmieniła się nie do poznania

Choroba zniszczyła Mandarynę. Zmieniła się nie do poznania

Mało kto wie, że Marta Wiśniewska, znana szerzej jako Mandaryna, cierpi na poważną, nieuleczalną chorobę. Cukrzyca jest schorzeniem poważnym, jednak można nauczyć się z nim żyć. Niestety poważnie wyniszcza organizm. Zobaczcie, jak zmieniła się piosenkarka.

Cukrzyca typu I jest chorobą niezwykle podstępną. Pojawia się nagle, niespodziewanie i zmienia całe życie. Tak było w przypadku Marty, która była młoda, zdrowa i pełna życia. Niespodziewanie z dnia na dzień zaczęła czuć się fatalnie, była coraz słabsza. Badania wykazały, że to cukrzyca.

Mandaryna zniszczona przez chorobę

Początki zawsze są trudne, jednak stopniowo gwiazda zaczęła uczyć się żyć ze swoim schorzeniem. Choroba jest niestety nieuleczalna. Wiąże się z regularnym zażywaniem insuliny, odpowiednią dietą, trzeba całe swoje życie ustawić tak, by regulować poziom cukru w swoim organizmie. Choroba, nawet kontrolowana, niszczy jednak organizm. Odbija się to także na stronie wizualnej. W przypadku artystki najbardziej widocznym problemem zaczęły być włosy. Stały się osłabione, nieładne, trudne do opanowania. Mandaryna postanowiła wziąć się za tę sprawę i powierzyła swoją fryzurę Kajetanowi Górze. To znany stylista, z którym celebrytka już nie raz współpracowała.

Zmieniła się nie do poznania

Efekt pracy nad tym niełatwym zagadnieniem Kajetan Góra udostępnił - za zgodą artystki - na Instagramie. Jak sam podkreślił, nawet w chorobie można czuć się pięknym, zaś na różne problemy z pomocą przychodzą różne rozwiązania. Jednym z nich jest... perukarstwo. - Zobaczcie cukrzyca potrafi siać zniszczenie i niestety włosy także obrywają wtedy rykoszetem. Na ratunek przychodzi perukarstwo, tak perukarstwo a nie samo fryzjerstwo. (Doczepianie włosów jest elementem perukarskim) - napisał Góra na Instagramie. - Marta od wielu lat źle się czuła w swoich włosach, stosowaliśmy różne zabiegi ale często były chwilowe. Starała się od dłuższego czasu zapuścić włosy, ale bezskutecznie. Dlatego też zastosowałem metodę keratynową. Efekty zobaczcie sami - dodał stylista. Z całą pewnością zmiana jest widoczna. Piosenkarka, tancerka i aktorka w jednym wygląda w nowych włosach zjawiskowo. Z tak piękną fryzurą znacznie łatwiej będzie zmagać się teraz z różnymi przeciwnościami losu, a także w trudnościami, jakie przynosi choroba. Mandaryna fot. instagram.com/kajetangora Mandaryna fot. instagram.com/kajetangora Mandaryna fot. instagram.com/kajetangora WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Michał Wiśniewski cierpi na straszną chorobę. Co 10 sekund zabija człowieka
  2. Żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. Musiała się przed nim bronić
  3. Wszyscy jej kibicowali. NIE ŻYJE wyjątkowa gwiazda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News