Mandaryna choroba
Instagram.com marta.mandaryna
Konrad Karpiuk - 30 Maja 2020

Fani drżą z obaw o Mandarynę. Walczy z ciężką chorobą, ostatnio jest wyjątkowo niedobrze

Mandaryna przyznała w ostatnim wywiadzie, że od lat zmaga się z chorobą. Niestety, trwająca epidemia wirusa SARS-CoV-2 nie ułatwia jej codziennych zmagań. W związku ze swoim schorzeniem, znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka, przez co przez ten czas jeszcze bardziej musi o siebie dbać. Ostatni okres kwarantanny sprawił, że popularna wokalistka i tancerka nie miała łatwo.

Mandaryna nie przechodzi najlepiej przez epidemię koronawirusa. Jej głównym źródłem zarobku była szkoła tańca, która musiała zawiesić działalność ze względów bezpieczeństwa. Obecnie prowadzi zajęcia online, ale dochody z nich przeznacza na pensję instruktorów, którzy inaczej pozostaliby bez środków do życia. Jakby tego było mało, ma chorobę, która umiejscawia ją w grupie ryzyka koronawirusa.

Mandaryna powiedziała w wywiadzie o chorobie

- Mam cukrzycę, jestem w grupie ryzyka i siedzę w domu, ale brakuje mi ludzi, ich pasji, energii i radości, które nakręcają mnie do działania. Rozmawiamy z sąsiadami przez płot i to jest w zasadzie jedyny kontakt społeczny. Chętnie pojechałabym na jakiś festiwal, zawody, popływała na kajcie, wyjechała nad morze, czy zwyczajnie wyszła z domu, ale wszystko zostało odwołane, a ja muszę na siebie uważać - powiedziała Mandaryna w wywiadzie dla Interii.

Na pomoc mamie ruszyły dzieciMłoda mama oszpeciła się przez banalny błąd. Teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Jak sama przyznała, w obecnej sytuacji "może liczyć tylko na siebie". Obecnie spędza więc czas ze swoimi dziećmi, Fabienne i Xavierem, które mają zdalne zajęcia, więc dużo czasu spędzają w domu. Dzięki ogródkowi i tarasowi wspólnie korzystają z ładnej pogody. Niestety, nie można powiedzieć, żeby Mandaryna spędzała czas beztrosko, bo ma jeszcze kłopoty ze szkołą tańca.

To nie jedyne kłopoty byłej żony Michała Wiśniewskiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

- Szkoły tańca pracują w trybie szkolnym, więc tak naprawdę zarabiamy przez dziesięć miesięcy. Perspektywa kilku miesięcy bez dochodu jest dość trudna. Jestem w innej sytuacji niż większość szkół tańca, bo współpracuję z domami kultury, od których wynajmuję powierzchnię [...] Nie chcę poddawać się tej panice, ale nie ukrywam, że się martwię - przyznała w rozmowie.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy w żałobie. Niestety, Marcin Szarejko zginął tragiczną śmiercią
2. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

Ponadto spędza jej sen z powiek kwestia zawodów, z którymi miała się udać z tancerzami w marcu. Jak sama twierdzi, byli świetnie do nich przygotowani, ale niestety przez koronawirusa nawet nie wiadomo, kiedy się odbędą. Izolacja zamknęła jej wiele możliwości na dalszy rozwój jej szkoły.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Anglicy zachwycają się Anną Lewandowską. Wszystko przez jeden fakt z jej życia, pomogła Robertowi
  3. Właściciel firmy wynajął detektywa, by śledził pracowników na home office. Wyniki śledztwa są wstrząsające
  4. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  5. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  6. Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

jak usunąć plamy ze ściany odbiera mowęWszyscy śmiali się, gdy nacierała ścianę ogórkiem. Efekt odebrał im mowęCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News