Mandaryna walczy z nieuleczalną chorobą. Zmienia ją drastycznie, ale nie może się poddawać

Mandaryna walczy z nieuleczalną chorobą. Zmienia ją drastycznie, ale nie może się poddawać Źródło: screen/YouTube

Mandaryna zmienia się z dnia na dzień. Powodem jest nieuleczalna choroba, z jaką się zmaga. Piosenkarka nie zamierza się poddawać.

Mandaryna w ostatnim czasie wiele zmieniła w swoim życiu. Chociaż okres jej największej sławy niewątpliwie już minął, piosenkarka wciąż jest obiektem zainteresowań fanów i mediów. Jej życie usłane jest spektakularnymi wzlotami i tragicznymi upadkami. Gwiazda wspinała się na szczyty list przebojów, a jej związek z Michałem Wiśniewskim obiegł całą Polskę. Jednak wokalistka doświadczyła również licznych kryzysów, a relacja z liderem zespołu Ich Troje nie przetrwała próby czasu.

Zmiany i Mandaryna to wyrazy, które możemy uznać za synonimy. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym tej kobiety nie ma niczego stałego. Nowe mieszkanie, nowa szkoła tańca i kolejny, nowy chłopak - wydawałoby się, że nic już nie zdziwi jej fanów. To samo tyczy się jej wyglądu. Jej stylizacje wędrowały od tych niezbyt skromnych i wyzywających, po eleganckie i subtelne. Tym razem jednak zmiany w jej życiu mówią o wiele więcej.

Mandaryna stanęła do walki z nieuleczalną chorobą

Była partnerka Michała Wiśniewskiego i córka dwóch chłopców na głowie miała już wiele zmartwień. Mandaryna nosiła zarówno w długie, jak i krótkie włosy. Ta zmiana jednak może wstrząsnąć fanami piosenkarki. Jej nowa fryzura to nie efekt jakiegoś widzimisię. Zmiana wyglądu to efekt wyniszczonych włosów kobiety. Gwiazda długo nosiła się z tym, żeby wreszcie pokazać się publicznie. Wiedziała, że to nie przejdzie bez echa. Okazało się, że włosy artystki niszczą się na skutek nieuleczalnej choroby.

Mandaryna przyznała, że zmieniła fryzurę, kiedy jej włosy wreszcie się odbudowały. Piosenkarce pomogła przy tym wyjątkowa stylistka. Przy okazji artystka przyznała, że niszczące się włókna włosów to jeden z efektów nieuleczalnej choroby, której padła ofiarą. Po urodzeniu Fabienne'a, kobieta najpierw wyraźnie schudła, co początkowo nawet ją ucieszyło. Później jednak pogorszył jej się wzrok i negatywne zmiany dało się zauważyć w całym organizmie.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz

2. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

Początkowo Mandaryna nie mogła w to uwierzyć. Badania jednak potwierdziły najgorsze obawy. Piosenkarka zachorowała na cukrzycę. Chociaż pierwsze dni z chorobą nie należały do najłatwiejszych, wydaje się, że wokalistka jest już gotowa, by z nią żyć. Gwiazda przyznaje, że to schorzenie, z którym nie można walczyć. Trzeba nauczyć się je kontrolować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Co najmniej 3 osoby nie żyją, nie wiadomo ile rannych. TVP donosi o okropnej katastrofie
  4. Sensacyjna prognoza pogody. Czekają nas anomalie jakich jeszcze nie było
  5. Wśród psów ukryła się panda. Zagadka tylko dla wytrwałych, jest wyjątkowo podstępna

źródło: Fakt.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News