Mandaryna przeżyła dramat
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 17 Października 2020

Bardzo smutne słowa Mandaryny. Od wielu osób napływają wyrazy współczucia

Mandaryna i Michał Wiśniewski przez niemal dwie dekady tworzyli najbardziej uwielbiane małżeństwo polskiego show-biznesu. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci - córki Fabienne oraz syna Xaviera. Niestety, ich drogi nieoczekiwanie się rozeszły. Była choreografka zespołu Ich Troje przyznała, że rozwód z kontrowersyjnym muzykiem był dopiero początkiem pasma problemów, które napotkała na swojej drodze.

Mandaryna wzięła ostatnio udział w kampanii "Prawo bez Strachu". Mimo że wybaczyła byłemu mężowi błędy z młodości i dziś para pozostaje w serdecznych stosunkach, zdecydowała się na dramatyczne wyzwanie na temat zachowania Michała Wiśniewskiego w przeszłości. Trudno uwierzyć, czego dopuścił się wokalista zespołu Ich Troje.

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćNie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Mandaryna zdradziła prawdę na temat związku z Michałem Wiśniewskim

Mandaryna i Michał Wiśniewski rozstali się w atmosferze burzy medialnej. Para nie szczędziła sobie przykrych słów i regularnie informowała media o najnowszych niesnaskach. Tancerka nie szczędziła wówczas byłemu mężowi gorzkich słów. Ich rozwodem żyła niemalże cała Polska.

- Przez parę lat byliśmy ze sobą bardzo blisko. Kiedy wychodziłam za Michała, byłam szaleńczo zakochana. A o tym nie da się zapomnieć. Przestaliśmy się dogadywać. Przestaliśmy być partnerami. Nie wiem nawet kiedy to się stało. Jeszcze niedawno wydawało mi się, że uda się nam do siebie wrócić. Dlatego tylko wynajęłam dom, a nie kupiłam. Teraz myślę, że nie ma już na to szans - zwierzała się przed laty Mandaryna.

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Po rozstaniu z muzykiem gwiazda samotnie wychowywała dwójkę dzieci. Okazuje się, że Michał Wiśniewski nie był skłonny wziąć odpowiedzialności za swoje pociechy. Mandaryna przyznała, że początkowo, mimo sporych zarobków, unikał płacenia alimentów.

- Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić... Sąd powiedział, że skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci. Potem złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów, bo chciał mieć na piśmie, że będą niższe. I udało mu się to osiągnąć. Trafiłam też na straszną sędzinę. Na końcu byłam tak zła, że powiedziałam, iż jego buty są więcej warte niż to, co chce obciąć dzieciom - mówiła tancerka.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Zatrważające wiadomości. Polsat dzisiaj przekazał je Polakom

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Wypowiedź, na którą zdecydowała się Mandaryna, zaprzecza temu, co opowiadał publicznie Michał Wiśniewski. Oskarżał on byłą partnerkę o to, że utrudnia mu kontakt z pociechami. Mimo że od tych wydarzeń minęło wiele lat, a kontrowersyjny muzyk ma obecnie pozytywne kontakty z Fabienne i Xavierem, Marta Wiśniewska do dziś nie wybaczyła mu tego, co zrobił.

- W mediach opowiadał, że nie daję mu dzieci, ale tak naprawdę sam o nich zapomniał. Przypomniał sobie o nich, jak były na tyle dorosłe, że nie trzeba ich wychowywać i teraz jest najlepszym kumplem. Teraz te stosunki są dobre, ale z przykrością patrzę w przeszłość - zwierzyła się Mandaryna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodnie pyszne placki ziemniaczane z jednego składnika. Ania Starmach podała rewolucyjny przepis
  2. Sensacyjna wiadomość z ostatniej chwili. Kamil Stoch wycofał się z mistrzostw, wszystko przez stan zdrowia
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. GIS alarmuje, znaleziono niebezpieczne bakterie w mięsie. Mogłeś je kupić w popularnym sklepie

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Żródło: Plejada


Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News