Tak była żona Wiśniewskiego zrujnowała swoją karierę. Legendarnej kompromitacji młodzi Polacy mogą nie pamiętać

Tak była żona Wiśniewskiego zrujnowała swoją karierę. Legendarnej kompromitacji młodzi Polacy mogą nie pamiętać Źródło: .

Mandaryna zaczynała jako tancerka i choreografka zespołu Ich Troje. Kiedy w pewnym momencie postanowiła stanąć za mikrofonem, wszyscy do tej pory wspominają jej kompromitujący występ. Sytuacja miała miejsce prawie 15 lat temu.

Mandaryna przez wiele osób zawsze będzie uznawana za tancerkę i żonę Michała Wiśniewskiego, która w pewnym momencie postanowiła zostać wokalistką. Jej talent wokalny pozostawiał jednak wiele do życzenia. Jeden z jej występów od lat uznawany jest za legendarną kompromitację gwiazdy, który ostatecznie zrujnował jej karierę. 

Mandaryna i słynna kompromitacja 

Mandaryna zaczynała jako tancerka i choreografka zespołu Ich Troje. Wtedy spisywała się świetnie, ale gdy zdecydowała się samodzielnie stanąć za mikrofonem i zacząć karierę muzyczną, spotkało się to z ogromną krytyką. 

Powszechnie uważa się, że była żona Michała Wiśniewskiego nie jest szczególnie utalentowana wokalnie, a jej pomysł zostania gwiazdą estrady był zdecydowanie zbyt ambitny. Słynny występ podczas festiwalu w Sopocie uznawany jest za największą kompromitację gwiazdy i moment, który ostatecznie pogrzebał jej szansę na muzyczny sukces. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Katastrofalne wykonanie

Jeżeli chodzi o karierę Mandaryny, to momentem, który został najbardziej zapamiętany przez społeczeństwo, jest jej występ podczas Sopot Festival w 2005 roku. To wykonanie miało być wspaniałym początkiem kariery byłej żony Michała Wiśniewskiego i przypieczętowaniem zmiany ścieżki kariery na wokalną. Niestety nie był to udany wieczór dla artystki. 

Wiele osób pamięta to jako największą kompromitację wokalistki. Jej wykonanie utworu "Ev’ry Night"przeszło do historii jako wokalna katastrofa, podczas której Mandaryna nie trafiła czysto w żadną z nut. Artystka tłumaczyła się później tym, że miała zapewnione słabe warunki, źle przypięty odsłuch i nie słyszała dobrze muzyki. Widzowie byli jednak bezlitośni i do tej pory z kpiną wspominają ten kompromitujący występ podczas prestiżowego festiwalu w Sopocie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2.Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu

Młodsze pokolenie słuchaczy najprawdopodobniej tego nie pamięta, ale ten występ był na tyle zły, że na zawsze zapisał się w pamięci zbiorowej i jest przekazywany kolejnym osobom. Powszechnie sądzi się, że był to moment, który ostatecznie przypieczętował porażkę Mandaryny na rynku muzycznym i zrujnował jej karierę i reputację. 

 

  1. Mężczyzna CELOWO rozjechał psa. Wszystko zostało zarejestrowane. Nagranie trafiło do sieci, internauci są wściekli
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu