Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?

Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady? Źródło: YouTube / Plejada

Mandaryna usunęła się w cień i zaczęła od nowa układać swoje życie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Pojawiły się niepokojące doniesienia o kobiecie, fani są w szoku.

Mandaryna jakiś czas temu zniknęła z pierwszych stron gazet. Po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim, wycofała się w cień i zaczęła na nowo układać swoje życie. Niedawno w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia w sprawie gwiazdy. Wielbiciele gwiazdy są bardzo zaniepokojeni wiadomościami o kobiecie. 

Mandaryna zaniepokoiła fanów

Jeszcze niedawno wielbiciele kobiety cieszyli się, że gwiazda ułożyła sobie życie u boku nowego partnera i jest szczęśliwa. Pawła poznała na sądowym korytarzu, oboje czekali na swoje rozprawy. Przystojny radca prawny zawrócił jej w głowie, zostali przyjaciółmi, a niedługo później partnerami. Ich związek nie był prosty, ale oboje ciężko pracowali na to, aby wszystko ułożyło się pomyślnie.

- Oboje z moim obecnym partnerem mamy jakiś bagaż doświadczeń z poprzednich związków. Połączenie światów dwóch osób, które przed 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą dobrze współgrało, nie jest łatwe - powiedziała Mandaryna w rozmowie z "Galą".

Pojawiły się nowe informacje o związku Mandaryny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, w mediach pojawiły się nowe informacje o związku kobiety. Jak podaje tygodnik "Rewia" gwiazda podobno zaczęła poszukiwania nowej miłości na popularnym portalu randkowym. To najprawdopodobniej oznacza, że jej związek z Pawłem jest już przeszłością.

- Jeszcze niedawno wydawało się, że Mandaryna jest bez pamięci zakochana w Pawle. Tym większe zaskoczenie wywołało niedawne pojawienie się profilu piosenkarki na... jednym z popularnych portali randkowych! Czyżby związek był już przeszłością, a Marta pozazdrościła byłemu mężowi, Michałowi Wiśniewskiemu (47), który właśnie tam niedawno odnalazł nową miłość?" - napisała "Rewia".

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski
 

Fani kobiety są zaskoczeni tą informacją, nie spodziewali się rozstania pary. Kobieta na razie nie potwierdza tych doniesień.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju
  4. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News