Mamy zdjęcie żony Morawieckiego! Tak wygląda "Tajemnicza Iwonka"

Mamy zdjęcie żony Morawieckiego! Tak wygląda "Tajemnicza Iwonka"

Tajemnicza Iwonka jest żoną Mateusza Morawieckiego. Jej zdjęcie wbija w fotel. Ludzie nie spodziewali się, że tak wygląda partnerka nowo powołanego premiera. 

Państwo Morawieccy chronią swoją prywatność. Premier jak wiemy jest osobą bardzo zapracowaną. Jego żona podobnie. Tylko w przeciwieństwie do męża pani Iwona realizuje się w domu. ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki OKRADZIONY. Wiemy kto to zrobił Morawiecka ma 49 lat, zajmuje się domem i młodszymi dziećmi. Swojego przyszłego małżonka Iwona poznała jeszcze w szkole podstawowej.

Iwona Morawiecka stworzyła ciepły dom swojemu mężowi

- Żona Mateusza stworzyła mu wspaniały, ciepły dom, dzielnie znosi nieobecności męża i jego zaangażowanie w sprawy zawodowe - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z portalem wszystkoconajwazniejsze.pl Anna Morawiecka, siostra premiera.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące wyznanie Morawieckiego. Nie mogą uwierzyć ... Praktyka chronienia najbliższych jest bardzo częsta wśród biznesmenów. Teraz jednak pani Iwona będzie musiała wyjść z cienia. Jedyne zdjęcie jakie udało się znaleźć dziennikarzom przedstawia uśmiechniętą, tańczącą na parkiecie parę. Żona premiera wygląda na nim bardzo gustownie. Źródło: Archiwum prywatne Źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News