Mamy wideo z potężnego wybuchu we Francji! (VIDEO)

Mamy wideo z potężnego wybuchu we Francji! (VIDEO)

We Francji doszło właśnie do ogromnej eksplozji, w wyniku której rannych zostało dziesiątki osób. Udało nam się dotrzeć do nagrania, na którym widać moment wybuchu.

Do eksplozji doszło na popularnym festiwalu we francuskiej miejscowości Villepinte. Miejsce zostało otoczone przez policję. Natychmiast przyjechały też karetki.

 Lekarze zajmują się rannymi. Według najnowszych informacji jest ich już ponad 30. Przynajmniej kilka z nich jest w ciężkim stanie. Znajdują się już w szpitalu, jednak ich życie jest zagrożone.
Przyczyny wybuchu nie są znane. Wstępna analiza strażaków ustaliła, że eksplozja nie miała związku z terroryzmem. Pomimo tego cała sytuacja jest bardzo groźna. Miejmy nadzieję, że wszystkim rannym uda się przeżyć. Wybuch miał miejsce podczas corocznego festiwalu karaibskiego. Pierwsze informacje ze strony władz mówią o zajęciu się składu z materiałami pirotechnicznymi.

Liczba rannych w wyniku potężnego wybuchu w Paryżu (patrz poprzednie posty) wzrosła już do 30. Poniżej nagranie uwieczniające sam moment wybuchu - nie ma on związku z terroryzmem.

Opublikowany przez Zamachy i wojny. Bądź na bieżąco na 1 kwietnia 2017
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News