Wielu się załamie. Genialny wróżbita przepowiedział przyszłość Kaczyńskiego i Tuska

Wielu się załamie. Genialny wróżbita przepowiedział przyszłość Kaczyńskiego i Tuska Źródło:

Kaczyński i Tusk to jedne z najważniejszych nazwisk w polskiej polityce, niezależnie od tego, jak są ocenianie. Dlatego też tak duże emocje wzbudza ich przyszłość. Ta została właśnie przewidziana i wywraca wszystko do góry nogami.

Przepowiednia jednego z najbardziej znanych, polskich wróżbitów, rzuca nowe światło na przyszłość polskiej polityki. Dotyczy ona dwóch nazwisk, które mogą mieć, czy tego chcemy czy nie, największy wpływ na losy kraju. ZOBACZ TAKŻE:  Opłacone oskarżenia czy szokująca prawda? Prostytutki oskarżają Leppera o obrzydliwe rzeczy

Kaczyński i Tusk nie będą mieli ze sobą wiele wspólnego

Z wróżby Macieja Skrzątka wynika, że obaj panowie politycznie się wyminą. Nie dojdzie między nimi do żadnej, znaczącej rywalizacji. Jeden się bowiem umocni a drugi nie wróci do Polski. - Jest w dobrych latach numerologicznych. Będzie zarządzał nadal, jego pozycja nie jest zagrożona. Tarot zwraca uwagę na jego przemęczenie. Uważam, że jego bardzo zmęczyła polityka. Jest bardzo ambitny, jak coś robi, to do końca. Jeżeli miałby odejść z polityki, to na własne życzenie - skomentował położenie Jarosława Kaczyńskiego wróżbita Maciej w programie "Skandaliści". Pomogła mu w tym karta "gwiazdy". ZOBACZ TAKŻE:  Teraz wychodzi to na jaw. Macierewicz stracił kontrakt za ćwierć MILIARDA Tusk, podobnie jak Kaczyński, będzie dalej grzał miejsce w pierwszym rzędzie politycznego spektaklu. Jednak w jego przypadku - nie będzie on rozgrywany w Polsce. Według wróżbity, Tusk nie wróci do Polski. Jego obecne położenie ma mu bowiem w zupełności odpowiadać. - Jemu jest dobrze (…) jest zadowolony z tego co ma. „Rydwan” jest to karta zagranicy. Ponadto według wróżbity Donald Tusk jawi się jako osoba operatywna, przykładająca ogromną uwagę do szczegółów. Jak robi coś to stara się to zrobić jak najlepiej - skomentował wróżbita.  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News