Mamy REKORD ŚWIATA! Kibice go olali, a Polak właśnie zmiażdżył konkurencję

Mamy REKORD ŚWIATA! Kibice go olali, a Polak właśnie zmiażdżył konkurencję

To prawdziwa rewelacja i hit na skalę światową! Chociaż kibice zupełnie go olali, Polski sportowiec pobił rekord świata, czym zapisał się złotymi zgłoskami w historii sportu. 

Niesamowity sukces Polaka! Młody sportowiec zadziwił wszystkich i wspiął się na wyżyny swych wyjątkowych umiejętności.

Kim jest Łukasz Mamczarz?

To, czego dokonał, nie udało się jeszcze żadnemu innemu sportowcowi z jego kategorii. Łukasz Mamczarz to bowiem paraolimpijski lekkoatleta, który specjalizuje się w skokach wzwyż. Niestety, jego popisy - choć przynoszą chwałę naszemu krajowi - zostały kompletnie zignorowane przez kibiców.

Polak i jego genialny sukces

Mamczarz, choć ma tylko jedną nogę, doskonale radzi sobie w tej dyscyplinie. Polak właśnie pobił rekord świata! ZOBACZ TAKŻE: Jest! Mamy szansę na trzeci medal na Igrzyskach!

Rekord dla Polski!

Na jednym z nagrań widać, jak Polak podchodzi do kolejnych skoków. Mowa o wysokościach 1,7 m i 1,9 m. Największy szok wywołał jednak fakt, że Mamczarz wspiął się niemal na wysokość 1,97 m, co oznacza, że pobił rekord świata w swojej kategorii zostawiając konkurencję daleko w tyle. Niestety, TVN, TVP ani Polsat nie pokazały jego sukcesów. Wszyscy w ostatnim czasie skupiają się przede wszystkim na zwycięstwach skoczków, z których także powinniśmy być oczywiście dumni. Warto jednak pamiętać o innych genialnych sportowcach, którzy reprezentują nasz kraj, doceniając jednocześnie poświęcenia, jakimi wykazują się Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła. Może teraz ktoś zwróci uwagę na Mamczarza? ZOBACZ TAKŻE: To było nierealne! Jest złoto dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich źródło: sport.pl Następny artykuł