Mamma Mia 3 już wkrótce
Wikimedia Commons/Daniel Åhs Karlsson/CC 3.0
Oktawian Góral - 22 Czerwca 2020

Powstanie 3 część "Mamma mia". Zdradzamy szczegóły produkcji

Producentka oryginalnego musicalu oraz obydwóch filmów, Judy Craymer, zapowiedziała, że powstanie 3. części tej kultowej już serii. Kiedy "Mamma mia" ponownie zagości na ekranach kina? Kogo zobaczymy w najnowszej części filmu? Zdradzamy szczegóły produkcji.

"Mamma mia 3" najprawdopodobniej już wkrótce zacznie powstawać. Jak zdradza Judy Craymer, producentka oryginalnego musicalu "Mamma Mia!" oraz obydwóch filmów z tej serii, podczas wywiadu z Daily Mail zdradza, że trwają rozmowy w sprawie produkcji 3 części kultowej serii. O czym będzie? Sprawdzamy szczegóły, które udało się zdobyć.

Małgorzata Rozenek niedawno urodziła swoje trzecie dziecko, nie zamierza jednak zwalniać tempaWszystko tuż po narodzinach dziecka. Media przekazały porażające wiadomości o Małgorzacie RozenekCzytaj dalej

"Mamma Mia" to cykle, do tej pory dwóch, musicali opierających się na utworach zespołu ABBA. Produkcje opowiadają o historii Sophie oraz jej matki Donny. Gdy córka planuje wyjść za mąż, pojawiają się pytania, kto powinien ją zaprowadzić przed ołtarz. Dziewczyna postanawia zaprosić trzech kochanków swojej matki, by w końcu poznać prawdę na temat swojej przeszłości i dowiedzieć się kto, tak naprawdę jest jej ojcem. Musical zawierający przeboje zespołu ABBA, który opowiada historię Sophie i jej mamy Donny. Kiedy młodsza z kobiet postanawia wyjść za mąż, pojawia się pytanie związane z jej prawdziwym ojcem.

"Mamma mia!" będzie 3 część

Jak mówi w wywiadzie dla Daily Mail, Craymer planowała realizację 3 części kultowej serii jeszcze zanim świat dopadła pandemia koronawirusa. Podobno dwie pozostałe produkcje - "Mamma mia!" oraz "Mamma Mia! Here We Go Again" przyniosły olbrzymie pieniądze. Jak dowiadujemy się z AntyRadia, tylko druga część zarobiła na siebie ponad 400 milionów dolarów.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

chłopiec śmierć nowotwór wiadomość4-latek zmarł na ciężki nowotwór. 3 lata później jego mama dostała od niego porażającą wiadomośćCzytaj dalej

W wywiadzie z dziennikiem, reżyserka wskazuje, że seria od samego początku była planowana jako trylogia, zatem trzecia część jak najbardziej jest w planach i są to bardzo poważne założenia.

- Zamierzałam coś z tym zrobić, bo miałam już tyle pomysłów. Niestety, potem nadeszła pandemia i ona skutecznie mi przeszkodziła w realizacji planów. Ale myślę, że pewnego dnia będzie kolejny film, bo widzisz, to zawsze miała być trylogia. Wiem na pewno, że Universal chciałby, żebym to zrobiła - cytuje Anty Radio wywiad, który Judy Craymer udzieliła dla Daily Mail.

Dzisiaj grzeje:

1. Szumowski nie pozostawił wątpliwości. Wróci bezwzględny nakaz

2.Nie żyje 17-latek. Rodzina młodego sportowca pogrążyła się w żałobie

Póki co o najnowszej serii niewiele wiadomo. Liczymy, że w najbliższym czasie na światło dzienne wypłynie więcej szczegółów, które będziemy relacjonować. Data premiery nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, jednak jak zapowiada Craymer, produkcja będzie się opierała na nowych piosenkach ABBY.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medale
  3. Tylko nieliczni wiedzą, co jest napisane na grobie zamordowanej córki Eleni. Łzy same napływają do oczu
  4. Sanepid wydał komunikat najwyższej wagi. Poszukiwane są konkretne osoby, które były w kościele na procesji Bożego Ciała
  5. Halinka ze Świata według Kiepskich przekazała smutną wiadomość. Polsat nie będzie już więcej nagrywał odcinków ukochanego sitcomu Polaków?
  6. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Gratulacje płyną z całego kraju, wspaniale

mama córka adopcja19-latka porzuciła swoje nowo narodzone dziecko. Po przeszło 20 latach dostała wiadomość, po której nie mogła się opanowaćCzytaj dalej

Źródło: AntyRadio

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News