mamed
screen youtube.com/KSW
Karol Zaborowski - 2 Grudnia 2018

Mamed Chalidow kończy karierę. Szokujące powody gwiazdy sportu

Mamed Chalidow dla wielu osób był prawdziwym mistrzem mieszanych sztuk walki. Jego słowa po sobotniej walce zaskoczyły wszystkich fanów. Nikt nie sądził, że coś takiego skłoni sportowca do odejścia.

Mamed Chalidow był prawdziwą ikoną sportów walki, a jego osiągnięcia robią kolosalne wrażenie. Wszyscy wiedzieli, że sobotnia gala KSW będzie niewiarygodnym wydarzeniem. W końcu Chalidow miał ponownie skrzyżować rękawice z Tomaszem Narkunem. Ich poprzednie starcie zakończyło się porażką Chalidowa i teraz fani mieszanych sztuk walki oczekiwali fantastycznego widowiska. To też otrzymali, ale to, co powiedział Mamed po walce, zaskoczyło wszystkich.

Mamed Chalidow zakończył karierę

Sobotnia walka zakończyła się drugą porażką Chalidowa z Narkunem. Jednak tym razem było to spowodowane decyzją sędziów, a nie poddaniem jak poprzednio. Arbitrowie w swojej decyzji byli jednogłośni i już w 3 rundzie ogłosili zwycięstwo Narkuna. Tuż po walce Chalidow miał dla wszystkich oszałamiające ogłoszenie, którego nikt się nie spodziewał. Sportowiec ogłosił, że kończy swoją karierę. Nie ulega wątpliwości, że ta decyzja zaskoczyła widzów o wiele bardziej niż wynik walki. Dodatkowo powód, jaki podał Chalidow, niektórym osobom zwyczajnie nie mieści się w głowie. Wszystko dlatego, że Chalidow jakiś czas temu powiedział, że jeżeli przegra 2 walki na gali KSW, to zakończy swoją karierę. Dodatkowo upewnił go fakt, że poniósł porażkę dwukrotnie z tym samym przeciwnikiem. Fani nie mogli uwierzyć własnym uszom. - Powiedziałem, że jeśli przegram tę drugą walkę, to mój czas się skończył. Po prostu już mam swoje lata i myślę, że podziękuję - mówił sportowiec.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
szewinska_z_synemPolskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Dorobek Chalidowa

Chalidow stoczył łącznie 41 walk, co jest naprawdę dużą liczbą. Do tego, przez te wszystkie lata przegrał zaledwie 5 razy. Ma na swoim koncie również 2 remisy, ale to właśnie ilość jego zwycięstw robi największe wrażenie. Chalidow zdobył również 4 tytuły mistrzowskie. Pierwszy udało mu się uzyskać w 2006 roku i wtedy ogłoszono go międzynarodowym mistrzem Polski w kat. 85 kg. Ten wyczyn powtórzył jeszcze rok temu. Dodatkowo zdobył także tytuł międzynarodowego mistrza KSW w latach 2009-2011 i 2015-2018. Nie ulega wątpliwości, że sporty walki bez jego udziału nie będą już takie same.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak prezes TVP się z tego wytłumaczy?! Szokująca informacja wyszła na jaw
  2. Kwaśniewska zawstydziła Agatę Dudę! Po tylu latach nie ma już wątpliwości
  3. Teraz to dopiero ją znienawidzą! Chamstwo Pawłowicz wybiło w KOSMOS
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
skolimowskakamila14 gwiazd sportu, które odeszły zbyt wcześnie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News