Była małą miss, a teraz zdecydowała się przerwać milczenie. Mama zgotowała jej piekło

Była małą miss, a teraz zdecydowała się przerwać milczenie. Mama zgotowała jej piekło Źródło: instagram/officialedenwood/

Mama zawsze chce dla swojego dziecka jak najlepiej i jest w stanie zrobić dla niego wszystko. Niestety niektóre kobiety czasem posuwają się za daleko i chcą wprost zawładnąć życiem swojej pociechy. Nastolatka wyjawiła, jak wyglądało jej dzieciństwo.

Mama nawet w najmniejszym stopniu nie uszanowała jej dzieciństwa. Dziewczyna została go zupełnie pozbawiona i co gorsza, zetknęła się z prawdziwą krytyką i to ze strony najbliższej osoby. Choć wtedy była najpopularniejszym dzieckiem w Stanach Zjednoczonych, nie była w stanie się z tego cieszyć. Teraz ma 14 lat i wyjawia całą prawdę. 

Była prawdziwą gwiazdą, kosztem swojego dzieciństwa, którego pozbawiła ją mama 

Już od kilkunastu dobrych lat w Stanach Zjednoczonych niezwykle popularne są konkursy piękności dla tych najmłodszych. Ambitne i zdeterminowane mamy posyłają na nie swoje córeczki, które często mają mniej niż 5 lat, licząc na zgarnięcie głównej nagrody. Dobra zabawa szybko zamienia się w prawdziwą rywalizację i zapomina się o dzieciach, które niekiedy zmuszane są do udziału wyborach miss

Eden Wood kilka lat temu uchodziła za największą gwiazdę w dziecięcych wyborach miss i wówczas rozpoznawał ja niemal każdy. Teraz otwarcie wyznaje, że był to dla niej straszny czas, do którego niechętnie wraca myślami. Wymyślne stroje, tona makijażu, doczepiane rzęsy i przedłużane paznokcie zupełnie odebrały jej dzieciństwo, a prowokatorem tego wszystkiego była jej-niestety zawsze niezadowolona-mama.  

Obraźliwe komentarze były dla niej jak chleb powszedni  

Nastolatka przyznaje, że w tamtym okresie, mimo jej młodego wieku i ogromnych sukcesów, jakie odnosiła, jej mama nigdy nie była z niej dumna. Zmuszała ją do udziału w konkursach i często pomimo wygranej krytykowała ją i obrażała w najgorszy sposób. Co więcej, nieustannie dawała jej do picia kawę i napoje energetyczne, by Eden była pełna życia za każdym, razem, gdy wychodziła na scenę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przeżyła koszmar, teraz robi prawdziwą karierę 

14-latka obecnie prężnie działa jako młoda modelka i rozwija swoją karierę, jednak tym razem wygląda to zupełnie inaczej. Jej mama nie ma już takiego wpływu na jej decyzje, dzięki czemu ta może być szczęśliwa sprawdzając się w modelingu. Eden stara się zapomnieć o tym, co było i z daleka omijać wszelkie sytuacje, które mogłyby wyglądać podobnie, jak te za jej dzieciństwa. 

instagram/officialedenwood/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: POPULARNE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News