43-latka zabiła swojego niepełnosprawnego syna w przerażający sposób. Horror 13-latka

43-latka zabiła swojego niepełnosprawnego syna w przerażający sposób. Horror 13-latka Źródło: Wikimedia/Oregon Department of Transportation

Mama jest synonimem dobra, ciepła i miłości. Niestety, w tym przypadku było zupełnie odwrotnie. 43-latka dopuściła się karygodnego czynu i zamordowała swojego 13-letniego, niepełnosprawnego syna. Bezbronne dziecko nie było w stanie się obronić przed matką.

Mama kojarzy się nam z osobą, która zawsze nam pomoże, zapewni schronienie i wyciągnie z opresji. W przypadku 13-letniego Isaaca było kompletnie inaczej. Jego matka, 43-letnia Melissa Robitille zamordowała swojego niepełnosprawnego syna ze szczególnym okrucieństwem. Chłopiec był zupełnie bezbronny.

Za zamordowanie syna odpowiedzialna była jego mama

Zdarzenie miało miejsce w 2014 roku, w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej w stanie Vermont. 13-letni Isaac był niepełnosprawny, miał stwierdzoną nieprawidłowość w pracy mózgu, rozszczep podniebienia, był niewidomy oraz nie miał uszu. Jego matka, 43-letnia Melissa Robitille postarała się o to, by bezprawnie ukrócić mu cierpienia i w brutalny sposób go zamordowała. 

Kobieta zdecydowała się, że najlepszym sposobem na pozbycie się syna będzie dolanie mu wysokoprocentowego trunku do aparatury karmiącej, innymi słowy dolała mu wódki do kroplówki. Z powodu licznych zaburzeń oraz niskiej wagi (chłopiec ważył niecałe 22 kg.), organizm Isaaca nie poradził sobie z zatruciem alkoholowym i zmarł. 

Od razu podejrzenia padły na Robitille, nie epatowała miłością do syna, głównie z powodu jego choroby, chłopiec wymagał całodobowej opieki, nie był w stanie wykonać najprostszej czynności samodzielnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kobieta została zatrzymana i zaprowadzona przed sąd

Mimo wielu tłumaczeń sąd ogłosił, że Melissa Robitille jest winna śmierci 13-letniego Isaaca i skazał ją na 12 lat pozbawienia wolności. Kobieta postanowiła podjąć walkę, złożyła apelację do sądu, argumentując, że nikt nie podał dowodów na to, że podana przez nią dawka alkoholu była śmiertelna dla chłopca. Jak można się było domyśleć, sąd odrzucił absurdalną linię obrony kobiety.  

Zgodnie z opinią biegłych sądowych, organizm chłopca nie był w stanie przyswoić nawet najmniejszej ilości alkoholu, ponieważ liczne zaburzenia organizmu uniemożliwiały mu to. Teraz najbliższe 12 lat kobieta spędzi za kratami. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia

Źródło: Popularne

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News