Przejmujące wyznanie ratownika o seniorach. Słowa rozrywające serce

Przejmujące wyznanie ratownika o seniorach. Słowa rozrywające serce Źródło: Pixabay/sabinevanerp

Mama dla każdego człowieka jest osobą wyjątkową, jedną z najważniejszych w całym życiu. Niestety jednak niektórzy ludzie, po latach, gdy już staną się samodzielni, zapominają, jak wiele zawdzięczają tej wspaniałej osobie. O tym, jak istotny jest to problem, świadczy wyznanie ratownika, opublikowane niedawno w Internecie.

Mama zwykle opiekuje się swoim dzieckiem, aż nie stanie się w pełni samodzielne. Ofiaruje mu przez lata miłość, wsparcie i pomoc we wszystkich możliwych aspektach życia. Nawet po latach, gdy dzieci są dorosłe, każda mama drży o los swojego dziecka z całych sił, w miarę coraz mniejszych możliwości ofiarując swoją pomoc. Jednak nie każdy to zauważa, a już z pewnością nie potrafi docenić.

Świetnym na to przykładem może być osobiste wyznanie mężczyzny pracującego jako ratownik medyczny. Jego słowa, opublikowane na jednym z portali społecznościowych, są niezwykle szokujące i z pewnością skłoniły wiele osób do refleksji. Problem, który porusza, jest bardziej rzeczywisty, niż się wydaje, a najgorsze jest to, że niejednokrotnie nie ma możliwości, by takiemu scenariuszowi zapobiec.

Mama przykuta do łóżka niewiarygodnie cierpi. Syn nie chce jej dotknąć

Pewien internauta, pan Tomasz pracujący na co dzień jako ratownik medyczny, miał już dość powtarzającego się regularnie scenariusza. Opublikował wyznanie, w którym dzieli się z czytelnikami sytuacjami, z którymi zetknął się podczas pracy. To wstrząsające i smutne słowa.

Opisuje sytuację, jak został wezwany do pewnego domu. Zastał niespodziewany widok. Matka leżała na kanapie i wyraźnie cierpiała, a syn stał nad nią, nie wiedząc, co zrobić. Na pytania, dlaczego nie pościelił łóżka, odpowiedział, że nie miał czasu. Nie wykupił również leków za 15 złotych, bo rzekomo nie miał pieniędzy. Jego matka dopiero co wyszła ze szpitala, a leki były jej niezbędne do życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inna sytuacja była jeszcze bardziej szokująca. Tomasz został wezwany do kobiety, która leżała na wersalce. Brudna, bo nie mogąc się ruszyć, musiała wydalać pod siebie. Jej wnuczka brzydziła się jej dotknąć i umyć.

- Jak matka za gówniarza Pani du*ę podcierała to było dobrze? Dziś to Pani musi się mamie odpłacić tym samym! Niestety! - wspomina swoje słowa pan Tomasz, cytowany przez portal "Popularne.

Niewdzięczność i okrucieństwo niektórych osób nie zna granic. Pan Tomasz apeluje do wszystkich, aby nie traktowali swoich najbliższych jak przedmiot, który można odstawić w kąt. Pomóc im to najbardziej podstawowy obowiązek i każdy, kto tego unika, nie jest godzien by żyć w społeczeństwie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News