Dziewczynka płakała z bólu. Mama przypadkiem odkryła, co personel robił ze stópkami dziecka

Dziewczynka płakała z bólu. Mama przypadkiem odkryła, co personel robił ze stópkami dziecka Źródło: Pixabay/jarmoluk

Mama wiedziała, że coś jest nie tak. Jednak to, co zobaczyła sprawiło, że wpadła w bezsilną złość. Jej córka płakała z bólu, a ona doskonale wiedziała, co jest tego przyczyną. Wstrząsające wydarzenie miało miejsce w jednej z polskich publicznych placówek.

Mama nie mogła przez cały dzień zajmować się swoim dzieckiem. Musiała pracować, a mała córeczka potrzebowała niemal całodobowej opieki. W takim wypadku podjęła jedyną racjonalną decyzję, która często jest świetnym rozwiązaniem dla młodych rodziców - zapisała córkę do żłobka. Miało to być miejsce, gdzie jej córka będzie bezpieczna i nauczy się wielu nowych rzeczy. Jak się jednak okazuje nie wszystko działo się tak, jak powinno.

Wszystko zaczęło się od momentu, gdy kobieta przez przypadek zauważyła, ze z jej córką jest coś nie tak. Nie miała dobrego humoru i ewidentnie była osowiała. Bardzo szybko odkryła prawdę. Jej 17-miesięczna córka miała nóżki obwiązane taśmą klejąca i to w taki sposób, że w kilku miejscach taśma zacisnęła się boleśnie na jej delikatnym ciele. Kobieta nie mogła tego w ten sposób zostawić.

Mama zauważyła coś na stopach dziecka. Nie mogła nie zareagować

Młoda matka, Jessica, nie mogła dać wiary w to, co widzi. Żłobek, do którego codziennie odprowadzała swoją córkę dopuścił do takiej sytuacji. Jeszcze wtedy nie rozumiała co się dzieje, jednak nie mogła tego tak zostawić. Taśmą klejącą obwiązane były stópki jej dziecka, na których miało założone sandały. W niektórych miejscach była tak ściśnięta, że na nóżce córki pojawiły się siniaki i otarcia.

Mama pobiegła do przedszkolanek, wyjaśnić całą sprawę. Jak się okazało, przedszkolanki opiekujące się grupą dzieci, w której była dziewczynka, miały dość tego, że dziewczynka nieustannie ściągała swoje buty, które najwidoczniej jej w czymś przeszkadzały. Poirytowane tym, że nie mogły sobie poradzić z zachowaniem dziecka, postanowiły pójść na łatwiznę, przyklejając buciki do skóry. Z tym dziecko nie mogło już sobie poradzić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama dziewczynki natychmiast podjęła działania, w celu wyjaśnienia tej sprawy. Zgłosiła to do dyrektora placówki, pokazując ewidentne uszkodzenia ciała swojej córki. W konsekwencji obie panie, które były odpowiedzialne za niekonwencjonalny pomysł, zostały wydalone z pracy. Sama Jessica ostatecznie postanowiła nie rezygnować z usług tej placówki i dać jej jeszcze jedną szansę.

 

(źródło: SCREEN / Popularne)

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. 13 emerytura będzie wypłacana co roku? Jest stanowisko ministerstwa
  5. Pojawiły się zdjęcia ze szpitala, gdzie rodziła Meghan Markle. Doba kosztuje aż 20 tysięcy funtów

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News