Mama Viki Gabor przerwała milczenie
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 18 Września 2020

Obrażenia są poważne, bili bez opamiętania. Mama Viki Gabor przerwała milczenie w sprawie pobicia

Mama Viki Gabor przerwała milczenie w sprawie pobicia, do którego doszło przed kilkoma dniami na warszawskim Mokotowie. Jak pisaliśmy rano, młoda wokalistka i jej tata znaleźli się w poważnym niebezpieczeństwie, doszło do rękoczynów. Nieznani mężczyźni grozili rodzinie piosenkarki. Komentarz kobiety zwala z nóg.

Mama Viki Gabor, która towarzyszyła córce i mężowi podczas zakupów przy ulicy Konstruktorskiej, stała się jedną z ofiar brutalnego ataku ze strony nieznanych mężczyzn. Rodzina przeżyła piekło. Po kilku dniach przyszedł czas na oficjalny komentarz w tej sprawie. Trudno uwierzyć, że doszło do takiej sytuacji.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Mama Viki Gabor zabrała głos w sprawie pobicia

Viki Gabor, jej ojciec Dariusz i mama Ewelina, w ubiegły piątek, 11 września, w godzinach wieczornych, około godziny 22:00 wybrali się na zakupy. Tata młodej wokalistki wybrał się do jednego ze sklepów, a członkinie rodziny czekały na niego przed wejściem. To właśnie wtedy podeszli do nich młodzi mężczyźni, którzy nie mieli dobrych zamiarów. Napastnicy zaczęli grozić piosenkarce i zażądali oddania im pieniędzy. Mama Viki Gabor natychmiast poprosiła córkę, by oddaliły się z newralgicznego miejsca. Ojciec artystki, który opuścił lokal handlowy i zobaczył, co się dzieje, ruszył im na pomoc. Niestety, nie miał szans z grupą agresorów. Natychmiast rzucili go na ziemię i zaczęli kopać po całym ciele. Uciekli, gdy zobaczyli nadchodzącego pracownika ochrony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Na miejsce zdarzenia już po kilku minutach przybyli funkcjonariusze policji, którzy ustalili okoliczności zajścia i sporządzili rysopisy podejrzanych o napad mężczyzn. Pobity ojciec wokalistki uzyskał pomoc medyczną. Na szczęście, okazało się, że nie wymaga hospitalizacji. Sprawcy zostali już aresztowani. Dziś mama Viki Gabor postanowiła przerwać milczenie i wystosowała specjalny apel.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

- Kochani, fakt jest taki, że zdarzenie z 11 września 2020 roku naprawdę miało miejsce. Jest to dla nas bardzo smutne, że w czasach, w których żyjemy, nie możemy czuć się bezpieczni. Całe szczęście mój mąż, tata Viki, czuje się dobrze, choć odniósł kilka poważnych obrażeń. Dziękujemy za troskę. Z tego miejsca przede wszystkim chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy udzielili nam tego dnia pomocy: ochroniarzowi, który zareagował na tę sytuację, policji za szybką interwencję i uchwycenie sprawców (...). Dziękujemy medykom i przechodniom, którzy nie przeszli obojętnie i udzielili wsparcia w schwytaniu sprawców - napisała mama Viki Gabor w oświadczeniu, które wysłała do portalu Onet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twarz TVP Info nagle odejdzie ze stacji? Niespodziewane doniesienia, wszystko może się zmienić
  2. Największa w historii Polski akcja usuwania niewybuchów. 5-tonowa bomba zniknie z kanału w Świnioujściu
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Przez 7 dni piła napój z kurkumy. Efekty ją zachwyciły, szczególnie 1 rozłożył ją na łopatki

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News