Mama uczestniczki Big Brothera
youtube.com/tvnpl
Mariusz Wiącek - 15 Kwietnia 2019

Wstrząsające wyznane uczestniczki "Big Brothera" o śmierci mamy. Stoczyła dramatyczną walkę z ojcem

Mama uczestniczki Big Brothera była niezwykle często przez nią wspominana podczas trwania programu. Teraz zostało ujawnione więcej szczegółów na jej temat. Historia dziewczyny jest nadzwyczaj poważna i poruszająca.

Mama Klaudii Marchewki, uczestniczki Big Brothera, która całkiem niedawno ostatecznie pożegnała się z domem Wielkiego Brata była dla niej niezwykle ważną osoba. Jak się okazuje, śmierć rodzicielki, której zawdzięczała wszystko, to nie najgorsze, co ją spotkało.

Jak się bowiem okazuje, Klaudia Marchewka po śmierci ukochanej mamy musiała zaopiekować się swoim młodszym o czternaście lat bratem. Nie było to jednak takie proste. Musiała stoczyć prawdziwą batalię ze swoim ojcem, aby przejąć prawa rodzicielskie i tym samym opiekę nad chłopcem. Ostatecznie wygrała, jednak trudy związane z wychowaniem nastolatka, dla którego musiała stać się siostrą i matką, dają jej się we znaki.

500 plus ripostaNastolatka pyskuje matce i żąda, by oddawała jej 500 plus. Riposta mamy zamyka tematCzytaj dalej

Mama uczestniczki Big Brothera może być z niej dumna

Odwaga, motywacja i siła Klaudii Marchewki wzbudziły dużą sympatię społeczeństwa wobec niej. Po odejściu z programu TVN udzieliła kolejnego wywiadu, w którym uchyla nieco więcej ze swojej przeszłości i zdradza część planów na przyszłość.

- Zmarła mama. Został brat i ja. Postanowiłam zaopiekować się swoim bratem. Jak na razie to chyba kiepsko mi to wychodzi, ale postaram się bardziej - powiedziała Wielkiemu Bratu podczas programu.

Dziennikarka przeprowadzająca wywiad zapytała ją także o plany na przyszłość, a także teksty muzyczne, do pisania których przyznała się już wcześniej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

- To jest zajawka. Mam trochę tych utworów. Od dzieciaka gdzieś tam sobie już piszę. Zawsze pisałam do szuflady, a niedawno zaczęłam gdzieś to wypuszczać. Te utwory nie są jakieś wielkie, zaskakujące. To jest taka bardziej moja działalność w podziemiu... dla mojej ekipy Jest to forma odskoczni - powiedziała kobieta w rozmowie.

26-latka, pomimo walki o prawa rodzicielskie, nie traci pozytywnego nastawienia do życia, jednak nie chce mówić o swoim ojcu. Jej słowa skłaniają ku zastanowieniu, jak bardzo trudny musiał być dla niej konflikt z własnym ojcem, który nie osłabł nawet po śmierci matki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

źródło: plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News