"Matka roku". Sypiała z dwoma niepełnoletnimi chłopakami własnych córek

"Matka roku". Sypiała z dwoma niepełnoletnimi chłopakami własnych córek Źródło: Pixabay/Free Photos

Mama dwójki nastolatek z USA pewnego razu postanowiła uwieść ich chłopaków. Problem w tym, że niepełnoletni chłopcy donieśli o łóżkowych ekscesach służbom. Kobiecie grozi kilka lat więzienia.

"Mama roku" nie spodziewała się konsekwencji, jakie grożą za wymuszenie seksu z nieletnimi. Gdy wydaje się, że w dzisiejszych czasach niewiele może nas zaskoczyć, zza Oceanu docierają do nas koszmarne wieści.

Mama zaciągnęła do łóżka chłopaków... swoich córek. Odpowie przed sądem

Daily Mail pisze dziś o 41-letniej Amerykance. Mieszkanka stanu Kalifornia Cora Lytle usłyszała zarzut uprawiania seksu z nieletnimi chłopcami. Sprawa jest dla niej tym bardziej poważna, że w tym stanie seks z nieletnim karany jest w ten sam sposób, co molestowanie.

Nie wiadomo co skłoniło 41-latkę do uwiedzenia... dwóch chłopaków, z którymi spotykały się jej córki. Widocznie "mama roku" niekoniecznie wzięła pod uwagę uczucia swoich dzieci. Być może, w ten sposób chciała zwrócić na siebie uwagę.

Uwodzenie chłopców skończyło się wspólną nocą w łóżku. Z punktu widzenia etycznego sprawa jest co najmniej bulwersująca. Jeden z chłopców miał 15, a drugi 14 lat.

Sprawą zainteresowali się śledczy z amerykańskiej prokuratury. W myśl tamtejszego prawa nieletni partnerzy seksualni kobiety zostali wykorzystani przez mamę ich wybranek. "Daily Mail" pisze ponadto, że mama urządziła sobie porządne "podchody" pod chłopców. Najpierw częstowała ich alkoholem i cygarami. Później kończyli swoje przygody w łóżku.

Czytamy, że sprawa wyszła na jaw gdy jeden z przymuszonych do współżycia wyjawił, że... ma wyrzuty co do męża niemoralnej matki-kochanki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przeciw Lytle toczą się postępowania z 12 zarzutami. Kolejne z posiedzeń sądu ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Dowiadujemy się, że w międzyczasie kobieta doszła do częściowej ugody z prokuratorem, po której grozi jej "tylko" odbycie kary w zawieszeniu. 

Ponoć stanęło na 6 latach w zawieszeniu, ale sędzia uznał, że nie jest to "wystarczający wymiar kary względem popełnionych przez nią czynów".

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

źródło: Daily Mail, Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News