Matka urodziła syna z szokująco długimi włosami. Chłopiec jest sensacją na niewyobrażalną skalę

Matka urodziła syna z szokująco długimi włosami. Chłopiec jest sensacją na niewyobrażalną skalę Źródło: Pixabay/Maxmann

Mama pewnego chłopca po jego urodzeniu przeżyła niemały szok. Jednak to nie był koniec zaskoczeń, które na nią czekały. Wszystko przez włosy malca, które okazały się zaskakująco długie.

Mama małego Juniora Cox-Noona podczas porodu straciła ponad litr krwi, przez co stwierdziła, że nie chce mieć więcej dzieci. Junior jest jej czwartą pociechą, jednak rodzeństwo malca nie wzbudza takie zaskoczenia wśród ludzi, jak ich brat. W internecie została opublikowana cała masa zdjęć Juniora, a nawet nagrania z jego udziałem, ale fenomen chłopca jest tak niebywały, że aż ciężko w to uwierzyć.

Mama nie wierzyła, gdy zobaczyła swojego syna

Noworodki często mają główki pokryte delikatnymi włoskami, które w dotyku przypominają wręcz futro maskotek. Jednak zazwyczaj już po kilku dniach zaczynają się one wycierać, od ciągłego leżenia, a także wypadać, ponieważ wciąż są bardzo słabe i delikatne. Dlatego nikogo nie dziwi widok dziecka, które częściowo utraciło swoje włosy, bo przecież i tak w końcu odrosną.

Jednak przypadek małego Juniora jest zupełnie inny. Chłopiec urodził się z naprawdę bujną czupryną, która zaskoczyła zarówno lekarzy, jak i jego mamę. Jednak kobieta szybko usłyszała, że włosy jej synka powinny wypaść w mgnieniu oka. Tak się jednak nie stało, a co więcej włosy cały czas rosły.

 - Tuż po urodzeniu włosy były cienkie i wszyscy w koło mówili, że niedługo wypadną. Ale on nie stracił ani jednego. Nie ma ich w łóżeczku, w foteliku, nigdzie. Mało tego, włosy rosną mu cały czas. Co ciekawe nie opadają tylko sterczą do góry - mówi mama noworodka z bujną czupryną.

Włosy chłopca są na tyle długie i gęste, że muszą być suszone suszarką. Dodatkowo każde wyjście na zakupy staje się prawdziwą wyprawą, ponieważ mama Juniora jest cały czas przez kogoś zatrzymywana. Ludzie nie mogą uwierzyć w to co widzą i wręcz muszą dotknąć głowy malca, aby sprawdzić, czy jego włosy są prawdziwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Każdy się zatrzymuje i mówi: o mój boże, zobacz włosy tego chłopca, a następnie kolejna osoba podchodzi i mówi: ileż on ma włosów! i tak w kółko -[pisownia oryginalna] zdradza kobieta.

Równie zaskakująca jest przyczyna tak gęstego owłosienia u chłopca. Wedle lekarzy leży ona w silnej zgadze, na którą uskarżała się mama Juniora podczas ciąży. Wszystko dlatego, że najprawdopodobniej odpowiadał za nią wysoki poziom estrogenów w organizmie kobiety, które odpowiedzialne są również za porost włosów.

mama fot. facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak dzisiaj wygląda Agnieszka Krukówna? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
  4. Kolejna uwielbiana postać zniknie z M jak miłość? Lekarze stoczą walkę o jej życie
  5. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające
  6. TVP podało smutne informacje. "Odszedł nasz mistrz"

źródło: Papilot

Następny artykuł