W jednym miesiącu stracili dwoje dzieci. Potworna choroba zabrała im wszystko

W jednym miesiącu stracili dwoje dzieci. Potworna choroba zabrała im wszystko Źródło: Screen/youtube/1662222

Mama, która przez wiele miesięcy oczekiwała przyjścia na świat swojego dziecka, straciła je w wyniku strasznej choroby, która przydarza się raz na milion. Ta sama choroba zaatakowała drugiego synka małżeństwa. Tragedia ta wstrząsnęła całą Wielką Brytanią.

Mama straciła wszystko, co kochała. Kobieta urodziła dwoje dzieci, aby niedługo później je pochować. Obaj chłopcy cierpieli na straszną chorobę, która jest nieuleczalna i przysparza chorującym na nią dzieciom ogromnego bólu tuż przed śmiercią.

Mama, która straciła wszystko, co najcenniejsze

Kiedy pewna Brytyjka (o historii poinformował dziennik "The Sun") urodziła swoje pierwsze dziecko była faktem tym bardzo przejęta. To najszczęśliwsza chwila jej życia. Kiedy po raz pierwszy ujrzała niemowlę, od razu jej matczyna miłość dała o sobie znać.

Szczęście nie trwało jednak zbyt długo. Po kilku miesiącach noworodek zaczął zachowywać się dziwnie, co z oczywiście wzbudziło czujność rodziców. Postanowili oni udać się do lekarza, aby zbadał on dziecko. Okazało się, że cierpi ono na nieuleczalną chorobę - drobnozakrętowość, czyli polimykrogyrię. Jest to bardzo rzadka przypadłość mózgu, która jest nieuleczalna. Choroba ta całkowicie paraliżuje układ nerwowy, co z oczywistych przyczyn uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice zmartwieni byli tą diagnozą. Trzy lata później urodziło im się kolejne dziecko. Również chłopiec. Radość ponownie zagościła w ich domu. Niestety i u niego po jakimś czasie wykryto straszną chorobę.

Choć rodzice szukali pomocy wszędzie, gdzie tylko się dało - ich nadzieja w końcu prysła. Lekarze jasno dali im do zrozumienia, że ich dzieci umrą, z czym nie mogli się pogodzić.

Ostatecznie tak się stało. Obaj bracia wkrótce zmarli, co oczywiście zdruzgotało rodziców. Jak sami mówią - to doświadczenie zmieniło ich życie. Choć z jednej strony nadal są w żałobie, to pociesza ich fakt, że ich dzieci są obecnie "małymi aniołkami w niebie" i czuwają nad nimi, co dodaje im otuchy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News