Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją

Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją Źródło: Facebook/Metro

Mama pewnego nastolatka została brutalnie zaatakowana. Niewiele brakowało, a doszłoby do najgorszego. Nie wiadomo jak by się to skończyło, gdyby na pomoc nie ruszył jej syn. Uratował swoją matkę, jednak sam nie uniknął śmierci.

Mama to świętość dla każdego mężczyzny, niezależnie od wieku. Nikt nie mógłby znieść, gdyby działa jej się krzywda, zwłaszcza jeśli miałoby to miejsce na naszych oczach. W takiej sytuacji został postawiony młody Rosjanin, który widząc, że jego matka znajduje się w rozpaczliwej sytuacji niezwłocznie ruszył na pomoc.

15-letni mieszkaniec Rosji, Vanya Krapivin pewnego dnia wrócił jak co dzień ze szkoły do domu. Mieszkał razem z matką w Sewerodwinsku, położonego w północnej części kraju. Jednak widok, który zastał w domu sprawił, że zapomniał w jednej chwili o wszystkim, co przydarzyło się tego dnia. W jego własnym domu mężczyzna, którego znał, właśnie atakował wściekle jego matkę, prawdopodobnie na tle seksualnym. Chłopiec nie zastanawiał się długo. Uratował życie swojej mamie, jednak sam musiał zapłacić za to najwyższą cenę.

Mama została zaatakowana. Syn rzucił się na pomoc

Sprawcą napaści był 37-letni sąsiad rodziny chłopca, Roman Pronina - jak się później okazało, karanego w przeszłości na 14 lat więzienia za próbę morderstwa. Brutalnie atakował swoją sąsiadkę, gdy chłopiec wszedł do domu. Młodzieniec zareagował natychmiast, chwytając leżący w pobliżu ciężarek do ćwiczeń i uderzając nim napastnika w głowę. Najwidoczniej nie miał zbyt wiele siły, by zrobić mu trwałą krzywdę, gdyż Pronin wyrwał u ciężarek i uderzył chłopca w głowę.

Matka i chłopiec padli na podłogę nieprzytomni. Pronin uciekł, w obawie, że hałas ściągnie więcej ludzi, przedtem jednak podczas napaści zdążył zadać matce chłopca aż 27 ciosów nożem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hałas w istocie przyciągnął innych sąsiadów, którzy wezwali pogotowie. Bohaterski chłopiec był w znacznie gorszym stanie niż jego matka. Lekarze musieli go natychmiastowo operować, usuwając spory fragment mózgu. Zapadł w śpiączkę, która trwała aż dziewięć miesięcy. Po tym czasie zaczął się stopniowo budzić i coraz lepiej rozpoznawać swoje otoczenie. Wyglądało na to, że uda mu się wrócić do zdrowia. Miał w związku z tym zostać przewieziony do Hiszpanii w celu dalszego leczenia. Jednak krótko przed wyjazdem zachorował na grypę, która w jego stanie okazała się śmiertelną chorobą. Był zbyt osłabiony by ją pokonać. Zmarł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Agata Duda urobiona po łokcie sadzi drzewka i kopie łopatą. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  4. Przez tę promocję w Biedronce Polacy oszaleją. Po świętach dyskont odpala prawdziwą petardę
  5. TVN przekazał druzgocące wieści. Prokuratura postawiła zarzuty ws. śmierci znanego polskiego muzyka
  6. Przepowiednia Jackowskiego przeraża. Już niedługo Polaków nie będzie stać na podstawowe potrzeby?!
  7. Katarzyna Dowbor była bezlitosna. Po jej słowach kobieta zalała się łzami

źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News