Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć

Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć Źródło: .

Mama była najważniejszą osobą w jego życiu. Niestety jej wygląd zewnętrzny doprowadził do tego, że dzieci w szkole zaczęły go prześladować, a on zrobił coś strasznego. W jego pokoju dokonano przerażającego odkrycia.

Mama przez bardzo długi czas nie mogła zajść w ciążę. Poroniła kilka razy, ale nie poddawała się i czekała na ten upragniony moment, kiedy w końcu się uda - i ostatecznie rzeczywiście się udało. Urodziła pięknego synka, niestety sama nie mogła pochwalić się typowym wyglądem. To właśnie odegrało najważniejszą rolę w całej historii, która ma niestety okropne zakończenie.

Jego mama wyglądała nietypowo

Całe swoje życie walczyła z niepełnosprawnością. Przyszła na świat bez rąk i z niewykształconymi nogami. Alison Lapper, bo to o niej mowa, jest znaną artystką. Lubiła powtarzać, że syn jest „jej największym dziełem artystycznym i aktem stworzenia”. Sama była inspiracja do stworzenia jednej z najbardziej znanych rzeźb znajdujących się w Trafalgar Square.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewnego dnia weszła do pokoju i dokonała przerażającego odkrycia. Jej zaledwie 19-letni syn leżał martwy. Najprawdopodobniej zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Podobno nie planował samobójstwa. Chłopak od wielu lat zmagał się z lękami i depresją, które były spowodowane gnębieniem przez rówieśników szydzących z wyglądu jego matki.

- Nie chcę, aby mój syn został zapamiętany jako ćpun. Aby jego śmierć była kolejnym zwykłym zgonem spowodowanym przez narkotyk. Narkotyki były jedynie konsekwencją tego, przez co musiał przechodzić - wyznała matka. 

W wywiadach wielokrotnie podkreślała, jak ważne jest, aby zająć się zdrowiem psychicznym, zanim rozwiną się poważne problemy. Ona nie mogła pomóc swojemu ukochanemu synowi. On cierpiąc na zaburzenia, nie szukał pomocy u specjalistów, tylko w używkach. Nie znalazł się nikt, kto by mógł go wyciągnąć z tego okropnego nałogu i pomóc walczyć z depresją. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Niestety dla jej syna już jest za późno i teraz jedyne, co może zrobić, to opowiadać swoją historię tak, żeby jak najwięcej osób mogło wyciągnąć z niej wnioski. Dzieci potrafią w okrutny sposób ranić swoich rówieśników i chyba takie sytuacje są nieuniknione. Ważne jest, żeby rodzice stawali murem za swoimi pociechami. Gdy tylko zauważą pierwsze objawy, powinni szukać pomocy u specjalisty, zanim będzie za późno. 

fot. Instagram/Alison Lapper 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza   

źródło : newsner 

Następny artykuł