Reakcja przyłapanej córki zwala z nóg. "Mamo nie bądź taką świętoszką"

Reakcja przyłapanej córki zwala z nóg. "Mamo nie bądź taką świętoszką" Źródło: Unsplash/Annie Spratt

Mama przyłapała swoją córkę w dość krępującej sytuacji. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała od dziewczyny. Tę reakcję zapamięta na długo.

Mama nie zawsze potrafi rozmawiać z dorastającą córką. Nastolatkowie niechętnie zwierzają się rodzicom ze swoich problemów, a tematy związane z seksem często zostają w sferze tabu. Młodzi ludzie bardzo często zamykają się w sobie i nie chcą się zwierzać. Rodzice nie potrafią zrozumieć, że ich pociechy, które niedawno bawiły się w piaskownicy, wkraczają w dorosły świat.

Historia pewnej kobiety jest najlepszym dowodem na to, jak trudne potrafią być rozmowy z nastolatkami. 42-letnia mama podzieliła się swoją historią na forum internetowym. Pani Dorota z pewnością nie jest jedyną osobą, która w brutalny sposób przekonała się, że jej 17-letnia córka nie jest już dzieckiem.

Mama zastała córkę w krępującej sytuacji. Reakcja dziewczyny zupełnie ją zaskoczyła

Dorota zwierzyła się z pewnego incydentu. Kobieta wróciła wcześniej do domu i już od progu zorientowała się, że coś jest nie tak. Z sypialni jej córki dochodziły charakterystyczne odgłosy. Kobieta wpadła w szał, kiedy uświadomiła sobie, że jej 17-letnia córka i jej chłopak właśnie uprawiają seks.

Mama wkroczyła do sypialni i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Jej córka, która jeszcze nie tak dawno temu była małą dziewczynką, uprawiała seks ze swoim chłopakiem. Kobieta wpadła w szał i bez wahania wyrzuciła chłopaka z domu, a córkę zaprosiła na poważną rozmowę. Reakcja przyłapanej dziewczyny zwaliła ją z nóg i zmusiła do refleksji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Nie bądź taką świętoszką!" Obrażona nastolatka nie przebierała w słowach

Kobieta nie spodziewała się, że usłyszy od swojej dorastającej córki takie słowa. 17-latka była oburzona, że matka nie zachowała dyskrecji i potraktowała jej chłopaka w tak okropny sposób:

- Powiedziała mi, że już nie jest dzieckiem i żebym nie była taką świętoszką. Uznała, że 17 lat to przecież normalny wiek na rozpoczęcie współżycia. Przecież ona dopiero bawiła się lalkami i jeździła na różowym rowerku. Jak przeskoczyliśmy ten etap? - opowiedziała mama dziewczyny na forum internetowym.

Mama nie mogła pogodzić się z tym, że zmiany w życiu jej córki nastąpiły tak szybko. Eksperci radzą, żeby w takich sytuacjach zachować dyskrecję i pod żadnym pozorem nie reagować agresywnie. Tylko cierpliwość i spokojna rozmowa mogą sprawić, że nastolatkowie będą chcieli otwierać się przed swoimi rodzicami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjancji otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

źródło: Facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News