3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki

3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki Źródło: screenshot/metro.co.uk

Mama chciała pochwalić się urodą swojej córki na Instagramie. Dziecko jednak wyraźnie nie miało ochoty na robienie zdjęć i odmówiło pozowania. To, co wtedy zrobiła okrutna matka, jest oburzające. Reakcja wzbudziła ogromne poruszenie wśród internautów.

Mama chciała wykorzystać urodę swojej pociechy do zarabiania w internecie. Założyła jej konto na Instagramie, a zdjęcia z uroczym maluchem biły rekordy popularności. Dziewczynka zazwyczaj zgodnie pozowała, stroiła minki i zdobywała tysiące followersów. Pewnego dnia jednak dziecko odmówiło posłuszeństwa. To, jak zareagowała jej matka, jest oburzające.

Mama robiła dziecku zdjęcie. Gdy nie chciało pozować, zrobiła coś okropnego

Córka 32-latki z Chin, Niu Niu, nie zawsze ma ochotę na zawołanie pozować. Nic dziwnego, dziewczynka ma zaledwie kilka lat i nie zawsze można zmusić ją do poważnego zachowania. Pewnego dnia mama starała się nakłonić małą do robienia zdjęć, ta jednak nie miała na to ochoty. Stała tyłem i wyraźnie nie była w nastroju do sesji fotograficznej. Wyglądało na to, że jest zbyt zmęczona.

Kobieta jednak nie umiała się pogodzić z nieposłuszeństwem pociechy. Musiała być bardzo zdenerwowana, bowiem jej reakcja na zachowanie córki była gwałtowna i okrutna. Wyprowadzona z równowagi zachowaniem latorośli, kopnęła je z dużą siłą w pupę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka zachwiała się od silnego ciosu. Wszystko widać na nagraniu, które zostało umieszczone w sieci i szybko zdobyło prawie 40 milionów wyświetleń. Internauci nie mogą uwierzyć własnym oczom.

Zachowanie matki wzburzyło internautów. Ostro krytykują taką postawę

To, co zrobiła mama Niu Niu, sprowokowało internetową dyskusje na temat zmuszania dzieci do zarabiania w internecie. Wiele osób jest oburzona takim wykorzystywaniem dzieci, które nie powinny być wykorzystywane do zarabiania pieniędzy przez swoich rodziców w tak młodym wieku.

- Wykorzystujesz swoje dziecko do zarabiania pieniędzy dla siebie. Jesteś bezwartościowym człowiek pełnym złych emocji. Nie mogę sobie wyobrazić, że zamiast pozwalać dziecku na wygłupy i szaleństwa w parku, ty zmuszasz je do tego, aby pozowało pod twoje dyktando - napisała wzburzona internautka.

- Nie nadajesz się na matkę. Moim zdaniem jesteś złą osobą, która przekaże temu dziecku masę niewłaściwych wzorców - dodaje kolejna.

Sprawa została przekazana do odpowiednich służb, które sprawdzą, czy dziewczynka ma odpowiednie warunki do życia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News