Niepojęte! Młoda mama przekuła policzek 6-miesięcznej córce, zamieściła zdjęcie, rozpętała się burza (FOTO)

Niepojęte! Młoda mama przekuła policzek 6-miesięcznej córce, zamieściła zdjęcie, rozpętała się burza (FOTO) Źródło: Fot. Pixabay.com/

Mama postanowiła przekuć dziecku policzek, czym natychmiast wywołała potężną burzę w sieci. Internauci nie mogli uwierzyć, że się na to zdecydowała.

Mama zdecydowała się na bardzo odważny krok, którym bez chwili zawahania postanowiła pochwalić się w sieci. Przekuła swojemu dziecku policzek metodą piercingu, co oczywiście nie spodobało się internautom. Na kobietę posypała się fala hejtu. Historia kończy się jednak w nadzwyczaj zaskakujący sposób.

Mama przekuła dziecku twarz. "To moje dziecko i mogę z nim robić co chcę"

Pewna kobieta postanowiła przekuć swojemu dziecku policzek. Zamieściła fotografię tuż po bolesnej procedurze, co wywołało prawdziwą burzę. Na zdjęciu widać, jak mała dziewczynka ma dużej wielkości kolczyk z małym sztucznym diamentem, który być może byłby ładną ozdobą, gdyby nie fakt, że dziewczynka zdaniem internautów jest za mała na tego typu zdobienia.

Enedina (matka dziecka) tłumaczyła oburzonym użytkownikom, którzy masowo komentowali jej zdjęcie, że dziecko jest jej własnością, a więc może robić z nim "co tylko jej się rzewnie podoba".

 - Nie potrzebuję niczyjej zgody, uważam, że kolczyk w policzku jest super! To nie jest nadużycie ani przemoc. (...) Przekułam mojej córce policzek! Wygląda tak ładnie, prawda? Wiem, że jej się spodoba! Będzie mi super wdzięczna, kiedy już dorośnie! Jeśli okaże się, że kolczyk jej się nie spodoba, może go wyciągnąć, to nie problem - czytamy na jej Instagramie kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktywistka na rzecz praw dziecka

Ostatecznie okazało się, że Enedina na szczęście w rzeczywistości nie przekuła dziecku policzka. To był tylko manifest z jej strony, bowiem tak naprawdę kobieta chciała zwrócić uwagę na, jej zdaniem, nadzwyczaj oburzającą tradycję, która pojawia się w jednej z monoteistycznych religii, gdzie noworodków poddaje się obrzezaniu.

Enedina uważa, że Żydzi w ten sposób przekraczają swoją rodzicielską władzę i nie służy to dobru ich dziecka, a jedynie służy tradycjom lub wierzeniom, które przecież w przyszłości nie muszą być poważane przez dzieci, gdy te będą już świadome swoich poglądów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News