Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy

Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy Źródło: .

Mama Piotra Woźniaka-Staraka przeżywa najgorszy okres w swoim życiu. W tragicznym wypadku straciła ukochanego syna. Nowe doniesienia o Annie Woźniak-Starak są niezwykle smutne. Ciężko powstrzymać łzy.

Mama Piotra Woźniaka-Staraka razem ze swoją synową, Agnieszką, przeżywają tragiczne chwile. Obie panie straciły najważniejszego człowieka w swoim życiu. Słynna prezenterka zniknęła ze świata mediów i stara się przeżyć żałobę w spokoju. Teraz pojawiły się nowe doniesienia odnośnie Anny Woźniak-Starak. Kobiecie ciężko się pogodzić ze śmiercią syna. 

Mama słynnego producenta zbliżyła się z jego żoną

Anna Woźniak-Starak oraz jej synowa Agnieszka Woźniak-Starak starają się wspierać w tych dramatycznych chwilach. Razem dodają sobie sił i otuchy, aby móc przeżyć okres żałoby. Żona zmarłego biznesmena wycofała się z telewizji i mediów społecznościowych. Ostatni raz była widziana publicznie na festiwalu filmowym w Gdyni, na którym odbyła się premiera ostatniego filmu wyprodukowanego przez jej męża. Agnieszka Woźniak-Starak bardzo to przeżyła i nie mogła powstrzymać łez. Również mama Piotra Woźniaka-Staraka nie przestawała płakać. Kobiety wzajemnie się przytulały i wspierały. 

Jak się okazało, Anna Woźniak-Starak bardzo potrzebowała wsparcia swojej synowej. Kobieta była w złym stanie psychicznym, dlatego często zamykała się razem z Agnieszką w pokoju, w którym razem płakały i rozmawiały. Ta tragiczna sytuacja bardzo zbliżyła do siebie kobiety. Teściowa zżyła się ze swoją synową i wie, że zawsze może liczyć na wsparcie ze strony Agnieszki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Woźniak-Starak na pewno może również liczyć na pomoc teściów. Jeszcze przed śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka pojawiły się jednak pogłoski, że dziennikarka ma kłopoty z rodzicami swojego męża. Dziennikarka zawsze jednak podkreślała, że jej teściowie są naprawdę wspaniali.

Dzisiaj grzeje: 1. Znaki zodiaku, w których zakochasz się do szaleństwa. Nie można się im oprzeć
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

– Mam najwspanialszych teściów na świecie! Czasami czytam, że rzekomo mam z nimi pod górkę, a w ogóle tak nie jest. Tyle dobrego, ile mnie od nich spotkało, jest naprawdę niesamowite (…). Patrzę na nich z bardzo dużym podziwem, robią świetne rzeczy - podkreślała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

źródło: Super Express

Następny artykuł