Opolskie: Matka z partnerem bili i gwałcili 3 małe córeczki. Zeznania dziewczynek mrożą krew w żyłach

Opolskie: Matka z partnerem bili i gwałcili 3 małe córeczki. Zeznania dziewczynek mrożą krew w żyłach Źródło: Fot. Pixabay.com/Anemone123

Mama wraz z konkubentem posunęli się do przerażających czynów wobec swoich malutkich córeczek. Trzy dziewczynki na Opolszczyźnie były bite i gwałcone w niewyobrażalnie bestialski sposób przez osoby, którym do tej pory bezgranicznie ufały.

Mama jest osobą, która w oczach swoich dzieci powinna cieszyć się bezgranicznym szacunkiem i zaufaniem, nigdy jednak nie powinna tego wykorzystywać przeciwko swoim pociechom. Na Opolszczyźnie doszło właśnie jednak do przerażającej sytuacji, która mrozi krew w żyłach. Rodzicielka wraz z konkubentem urządzili swoim dzieciom niewyobrażalne piekło. 

Jak podaje opolska prokuratura, mama wraz ze swoim partnerem w niesamowicie okrutny sposób bili i gwałcili swoje trzy kilkuletnie córeczki. Zeznania w tej sprawie złożyły przerażone dziewczynki, a ich słowa mrożą krew w żyłach. To niewyobrażalny przykład bestialstwa i nadużycia zaufania niewinnych istot, które nikomu nie zawiniły. 

Sąsiedzi już wcześniej zauważyli, że coś w tym mieszkaniu jest nie tak

Na pozór była to przeciętna rodzina, która nie rzucała się w oczy. Początkowo nikt nie zwracał na nich uwagi, z czasem jednak sąsiedzi nabierali coraz poważniejszych podejrzeń, że w tym mieszkaniu dzieje się coś niedobrego. Coraz częściej dochodziło do awantur, krzyki były na porządku dziennym, a po dzieciach widać było, że w ich życiu dzieje się coś złego. 

Sąsiedzi ostatecznie zdecydowali się na poinformowanie o podejrzanej sytuacji pomocy społecznej i mieli rację. Okazało się, że rodzina z Krapkowic niedaleko Opola daleka była od ideału. Dziewczynki w wieku 8-11 lat były zaniedbywane przez opiekunów, a w ich mieszkaniu dochodziło do częstych libacji alkoholowych. Ostatecznie mama musiała oddać swoje pociechy do rodziny zastępczej, tam jednak na światło dzienne wyszły nowe, przerażające fakty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama okazała się najgorszym katem. Zeznania dzieci przerażają

Po długich rozmowach z psychologiem dziewczynki otworzyły się i postanowiły wyjawić całą prawdę. Okazuje się, że ich 36-letnia mama wraz z 47-letnim konkubentem zgotowali im niewyobrażalne piekło. Od ponad dwóch lat dzieci były regularnie bezlitośnie bite i gwałcone, a wszystko zaczęło się wraz z wprowadzeniem się do mieszkania partnera matki. 

Wszyscy zgodnie przyznają, że rodzina nigdy nie była zbyt bogata, mama z córkami żyły raczej skromnie, nigdy wcześniej jednak nie dochodziło tam do takich dramatów. Ośrodek Pomocy Społecznej od maja 2016 roku sugerować miał, iż mieszkanie powoli zamienia się w melinę, w której rządzi alkohol. Jak informuje "Onet", opiekunom zarzuca się teraz bicie oraz poniżanie dzieci, a także zmuszanie ich do oglądania pornografii, picia alkoholu oraz brutalne gwałty. Oskarżonym grozi do 15 lat pozbawienia wolności, a w ty momencie przebywają w areszcie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marta Kaczyńska wyjawiła prawdę! Po latach opowiedziała, jaki NAPRAWDĘ był jej ojciec
  2. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie, jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News