Noworodek potraktowany jak śmieć. Matka zabiła dziecko w najgorszy możliwy sposób

Noworodek potraktowany jak śmieć. Matka zabiła dziecko w najgorszy możliwy sposób

Mama zazwyczaj stara się dbać o zdrowie swojego dziecka, jednak nie każda osoba czuje, że dobrze poradzi sobie w roli rodzicielki. Rzadko dochodzi jednak do tak dramatycznych historii, jak w tym wypadku. Kobieta zdecydowała się na straszną zbrodnię.

Mama tym razem nie czuła, że sprawdzi się w roli osoby, która odpowiada za życie małego człowieka. W jej głowie pojawiło się wiele wątpliwości, jednak nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, do czego jest zdolna. Okazało się, że doszło do najstraszniejszego czynu, którego nikt nie mógł przewidzieć. Sprawą już teraz zajmują się służby i możemy być pewni, że kobietę czekają najstraszniejsze konsekwencje.

Okazało się, że młoda mama nie chciała cieszyć się macierzyństwem i postanowiła dokonać przerażającego morderstwa na własnym dziecku. Sam czyn jest wielce kontrowersyjny, a wręcz oburzający, jednak dodatkową złość wzbudza również sposób, jakiego użyła kobieta w celu zabicia swojego potomka. Polacy mówią o wielkiej tragedii i o tym, że należy jej się wyjątkowo surowa kara za tak straszne przestępstwo.

Mama zabiła własne dziecko

Do wielkiej tragedii doszło w okolicach Zgierza w województwie łódzkim. Dowiedzieliśmy się, że 37-letnia Ilona S. kilka dni temu urodziła córeczkę, jednak historia narodzin z pewnością nie jest powodem do wielkiego szczęścia ani radości. Winna zabójstwa kobieta nie przyznawała się do swojej ciąży. Sąsiedzi zauważyli jej stan, ale nie mieli dobrego kontaktu z Iloną S. i nie rozmawiali z nią. Nikt nie widział również, by kobieta miała partnera.

O jej strasznym przestępstwie przez dłuższy czas było cicho, jednak sprawą zajęła się policja, która badała okoliczności kupna tabletek poronnych. Śledztwo doprowadziło policjantów do kobiety, a ta z początku nie chciała opowiedzieć o szczegółach porodu. Dopiero wizyta w szpitalu potwierdziła, że kilka dni temu doszło do porodu, który nie odbył się w przeznaczonej do tego placówce.

Zatrzymana przez policję Ilona S. opowiedziała o okolicznościach przerażającej zbrodni, która zmroziła krew w żyłach przesłuchujących ją osób. Nikt nie potrafił uwierzyć w to, że mogło dojść do tak strasznego zabójstwa.

Mama zakopała noworodka

Zatrzymana przyznała, że wkrótce po porodzie zapakowała swoje dziecko do siatki, a następnie zakopała je w ziemi. Krótkie poszukiwania pozwoliły odnaleźć zwłoki noworodka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Składając zeznania nie była w stanie logicznie wytłumaczyć, czy i kiedy nabywała środki, a także jak zakończyła się ciąża. Dziewczynka urodziła się żywa, była prawidłowo rozwinięta i zdolna do samodzielnego życia poza organizmem matki. Do zgonu doszło już po urodzeniu się dziecka - mówi Krzysztof Kopania z prokuratury w Łodzi

Kobiecie grozi kara dożywocia za pozbawienie życia osoby nieletniej z wyjątkowym okrucieństwem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News