Jak to w ogóle możliwe?! Jesteśmy wstrząśnięci, 5-letnia dziewczynka urodziła zdrowe dziecko

Jak to w ogóle możliwe?! Jesteśmy wstrząśnięci, 5-letnia dziewczynka urodziła zdrowe dziecko Źródło: PxHere/Common

Mama Gerardo wychowywała się jako jego siostra. Trudno uwierzyć w historię, która wydarzyła się naprawdę. To niewątpliwy rekord, a pomimo faktu, że sytuacja miała miejsce lata temu, do dziś wiele osób nie może w to uwierzyć.

Mama małego Gerardo przez wiele lat wychowywała się wraz z nim, żyjąc jak zwykłe rodzeństwo. Przed chłopcem przez bardzo długi czas ukrywana była ta przerażająca prawda, którą dane było mu poznać dopiero po latach. Trudno uwierzyć, że taka sytuacja, jaka miała miejsce w tej rodzinie, wydarzyła się naprawdę. 

Lina dorastała przez wiele lat jako siostra Gerardo. Jej rodzice nie wiedzieli do końca, w jaki sposób przekazać mu tę prawdę, lecz mimo wszystko zdecydowali się na to, gdy chłopak miał dziesięć lat. Trudno mu było uwierzyć w to, że jego siostra jest tak naprawdę jego rodzicielką. Lina urodziła go. gdy miała zaledwie 5 lat.

Mama Gerardo urodziła go jako dziecko. To absolutny rekord

To wydarzenie na skalę światową miało miejsce w peruwiańskich Andach. Była to mała osada, a Lina dorastała w licznej rodzinie. Miała ośmioro rodzeństwa. W pewnej chwili rodzice zauważyli, że brzuch dziewczynki rośnie w zaskakującym tempie. Podejrzewano jakąś chorobę i z tego względu udano się do lekarza. Ten wydał jednoznaczną diagnozę - dziewczynka była w ciąży. Problem tkwił w tym, że w tamtym momencie miała dokładnie 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni.

Syn Liny przyszedł na świat 14 maja 1939 roku. Co zaskakujące, urodził się zdrowy. Czyni to Linę najmłodszą matką w historii, która zaszła w ciążę nie mając nawet pięciu lat. Wydaje się to niemożliwe, jednak lekarze twierdzą, że wykazywała niezwykle rzadko spotykane oznaki przedwczesnego dojrzewania. Już w tym wieku jej narządy rodne były w pełni rozwinięte.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lina najprawdopodobniej była ofiarą gwałtu, który miał miejsce podczas jednego z indiańskich rytualnych obrzędów, nigdy jednak nie przyznała, kto tak naprawdę jest ojcem jej dziecka. Gerardo zmarł w wieku 40 lat na chorobę szpiku kostnego. Historia Liny jest jedyną w swoim rodzaju - dziecko, które zaczyna miesiączkować w wieku trzech lat, a w wieku pięciu rodzi całkiem zdrowego syna, wywołuje powszechne niedowierzanie zmieszane z podziwem. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

źródło: Parenting

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News