Wstrząsający pogrzeb dziecka we Wrocławiu. Nie wiadomo, jak chłopiec miał na imię

Wstrząsający pogrzeb dziecka we Wrocławiu. Nie wiadomo, jak chłopiec miał na imię Źródło: Pixabay.com/carolynabooth

Mama bezimiennego dziecka wciąż nie została odnaleziona. Prawdopodobnie nie była nawet na pogrzebie małego chłopca. Ta ceremonia była wyjątkowo smutna.

Mama zazwyczaj z radością czeka na narodziny swojego dziecka, a później wspomina ten dzień jako jeden z najszczęśliwszych w swoim życiu. W tym przypadku było jednak inaczej. Nieznana kobieta prawdopodobnie porzuciła swoje dopiero co urodzone maleństwo i zostawiła je na pewną śmierć. Teraz odbył się pogrzeb chłopczyka, który nawet nie zdążył dostać własnego imienia.

To był jeden z najbardziej wstrząsających pogrzebów. Wiele osób przyszło pożegnać malca

W lutym 2019 roku w miejscowości Muchobory Wielkie odnaleziono zwłoki noworodka. Okazało się, że należały do małego chłopczyka. Natychmiast wszczęto śledztwo, które miało wykazać, kim są jego rodzice oraz jak doszło do zgonu. Do dziś mama chłopca pozostaje nieznana, a szczegóły zdarzenia wciąż ją ustalane przed odpowiednie służby.

Ostatnio odbył się przygnębiający pogrzeb maluszka. Uroczystość została zorganizowana dzięki życzliwości zakładu pewnego zakładu pogrzebowego, który postanowił sfinansować wszystkie niezbędne elementy ceremonii. Zapłacili za białą trumnę, wieńce, znicze oraz pluszaki, którymi przyozdobiono świeży grób niemowlęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć nic nie wiadomo o krewnych martwego chłopca, na jego pogrzebie pojawiło się sporo osób. Podczas ostatniej podróży towarzyszyło mu 30 osób z różnych okolic Wrocławia oraz członkowie rady Muchoboru Wielkiego, Muchoboru Małego oraz prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

Nadal trwają poszukiwania krewnych dziecka. Być może jego mama w końcu się odnajdzie

Specjaliści nie chcą wyjawiać zbyt wiele szczegółów tej sprawy, bowiem nadal prowadzą śledztwo. Jedyne, co mogli powiedzieć, to że niemowlak przyszedł na świat żywy. Przyczyna zgonu musi jak na razie pozostać tajemnicą.

Śledczy mieli nadzieję, że być może mama chłopczyka pojawi się na jego pogrzebie. Uznali taki scenariusz za całkiem prawdopodobny, dlatego na ceremonii pojawił się także koordynator działań poszukiwawczych. Kobieta jednak nie stawiła się na miejscu pochówku syna.

Tragedię skomentował także przewodniczący zarządu RO Muchobor Wielki.

- To nie powinno było się zdarzyć i oby nigdy więcej się nie powtórzyło - stwierdził w rozmowie z Faktem.

Mieszkańcu obu miejscowości wciąż mają nadzieję, że mama bezimiennego dziecka w końcu się odnajdzie i wytłumaczy swoje postępowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News