Mama Madzi, wyznanie przyjaciółki
KASIA ZAREMBA/East News
Weronika Wasiak - 10 Września 2020

Przyjaciółka Mamy Madzi nie mogła wytrzymać. Wyjawiła prawdę, która wywołuje u większości ludzi ciarki, nawet po tylu latach

Mama Madzi trafiła za kratki po tym, jak doprowadziła do śmierci własnej córeczki i próbowała upozorować jej porwanie. Choć przebywa obecnie w więzieniu, zainteresowanie jej osobą nie cichnie. Przyjaciółka przed laty wyznała porażającą prawdę.

Mama Madzi z Sosnowca liczyła, że wszystko ujdzie jej na sucho. Teoria o porwaniu, nagłośnienie sprawy i odegranie roli zdruzgotanej matki, której właśnie uprowadzono dziecko. I to jednak nie wystarczyło, by zataić prawdę o tym, co w rzeczywistości stało się z dziewczynką. Katarzyna W. nie zdążyła nawet się przygotować, a funkcjonariusze policji już czekali pod jej domem. Ruszył proces i finalnie sąd skazał ją na 25 lat więzienia za zabójstwo dziecka. Od tego momentu w mediach dość regularnie pojawiają się informacje na jej temat. Czy jest więc coś, czego opinia publiczna mogłaby jeszcze nie wiedzieć? Wyznanie bliskiej znajomej Katarzyny W. niejednemu odbierze mowę.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Mama Madzi z Sosnowca trafiła do więzienia, a jej przyjaciółka ujawniła prawdę. Ciarki przechodzą po plecach

Dramat malutkiej Madzi rozegrał się w 2012 roku i chociaż odpowiedzialna za jej śmierć Katarzyna odsiaduje swój wyrok, opinia publiczna stale docieka informacji w jej sprawie, próbując dowiedzieć się, dlaczego odebrała życie własnemu dziecku. Warto więc wrócić do materiału opublikowanego na łamach serwisu Dziennik.pl, krótko po zatrzymaniu kobiety. Wówczas to jej koleżanka, Ewelina Szewczyn, w przytaczanej rozmowie z Faktem, ujawniła kilka zatrważających informacji dzieciobójczyni.

Okazuje się, że Katarzyna W. nigdy nie chciała dziecka, a kiedy Madzia pojawiła się na świecie, nie ukrywała swojej niechęci do niej. Gdy po porodzie opuściła szpital, opuściła również córkę i na pewien czas zniknęła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

- Od pierwszych chwil, gdy Madzia pojawiła się na świecie, dawała do zrozumienia, że jej nie chce. Tuż po wyjściu ze szpitala porzuciła córeczkę i zniknęła. Stwierdziła, że nie czuje jeszcze macierzyństwa. Madzią zajmowali się dziadkowie - mówiła w 2012 roku w rozmowie z Faktem koleżanka Katarzyny W.

Szewczyn twierdziła również, że jej znajoma mogła zmagać się z depresją poporodową i nie otrzymując od nikogo pomocy dopuściła się najgorszego czynu. Kobieta nie ukrywa, że W. chciała się pozbyć własnej córki.

- Mieli niezaplanowaną ciążę. Gdy Madzia się urodziła, Kaśka porzuciła córeczkę i zniknęła na dwa tygodnie. Jak ona to mogła zrobić! Ona nie kochała Madzi. Chciała się jej pozbyć. Miała serce z kamienia - opowiadała dla Faktu.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Wersję Szewczyn, jak donosił wówczas "Dziennik", potwierdzali także inni znajomi matki Madzi. Współpracujący z Krzysztofem Rutkowskim, dziennikarz śledczy, Krzysztof Markiewicz mówił w tamtym czasie, że z relacji kolegów i koleżanek Katarzyny W. wynika, że gdy ta była w ciąży biła się po brzuchu, usiłując wywołać poronienie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. "Musieliśmy sobie radzić"
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Dziennik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News